فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/09/15 همزمان با هفته معلولان؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل با دانش آموزان مدرسه استثنایی امید دیدار کرد
همزمان با هفته معلولان؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل با دانش آموزان مدرسه استثنایی امید دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با گرامیداشت هفته معلولان با حضور در مدرسه استثنایی امید با دانش آموزان این مدرسه دیدار کرد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار صمیمانه با دانش آموزان مدرسه استثنایی امید و در جمع مدیر و مربیان این مدرسه ضمن گرامیداشت این هفته و تقدیر از خدمت به این عزیزان گفت: روز جهانی معلولان، فرصتی است تا در جمع کسانی که علیرغم محدودیت های جسمی، شور و شعور زیستن را در پیکره جامعه می دمند؛ حضور پیدا کنیم و بدانیم نقص جسمیِ معلولان، مانع از مشارکت اجتماعی آنان نیست.

وی ازجمله نیازهای معلولان را نیاز آموزشی و کسب مهارت‌های لازم برای حضور فعال در جامعه ذکر کرد و افزود: کمک به معلولان به منظور رشد و گسترش مهارت‌های زندگی مطلوب، ایجاد یا افزایش اعتماد به نفس در برخورد با مشکلات می تواند در رشد و تکامل عواطف و مهارت‌های اجتماعی موثر باشد.

دکتر بایبوردی، خدمات مدیر و مربیان این مدرسه به دانش آموزان را ارزشمند و ستودنی دانست و گفت: معلولان، ظرفیتهای بالقوه فراوانی دارند که برای بالفعل کردن آنها باید از همه ظرفیتها و امکانات استفاده کرد تا شاهد شکوفایی این قشر از جامعه باشیم.

وی با تاکید بر فراهم کردن زیرساخت مناسب ورزشی و آموزشی برای دانش آموزان معلول این شهرستان خاطرنشان کرد: زیرساخت‌ امکانات رفاهی معلولان این شهرستان باید به شکلی باشد که حقوق شهروندی آنان رعایت شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal