فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/10/22 در ارزیابی وزارت کشور از عملکرد فرمانداری‌ها؛ فرمانداری شهرستان آران و بیدگل رتبه دوم در استان اصفهان را کسب کرد
در ارزیابی وزارت کشور از عملکرد فرمانداری‌ها؛ فرمانداری شهرستان آران و بیدگل رتبه دوم در استان اصفهان را کسب کرد فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: بر اساس گزارش اداره کل دفتر ارزیابی عملکرد وزارت کشور در خصوص عملکرد سال 1396 فرمانداری‌ها، فرمانداری شهرستان آران و بیدگل رتبه دوم در استان را اصفهان کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از کسب رتبه دوم این فرمانداری از مجموع 24 فرمانداری استان اصفهان در ارزیابی  عملکرد وزارت کشور در سال 1396 خبر داد.

وی اظهار داشت: فرمانداری شهرستان آران و بیدگل با کسب امتیاز در شاخص های اختصاصی، رتبه ممتاز در بین فرمانداری‌های استان را به دست آورده است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: این فرمانداری در بخش‌های مختلف اعم از ارتقاء امنیت پایدار داخلی، توسعه مشارکت و نشاط سیاسی، هماهنگی امور اجتماعی و فرهنگی، ارتقاء مدیریت بحران و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای به تحقق 100 درصد رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: کسب این موفقیت، وظیفه خطیر فرماندار و کارمندان فرمانداری شهرستان آران و بیدگل را در خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم شریف این شهرستان سنگین‌تر کرده و امیدواریم خدمتگزاری شایسته در کسب و افزایش رضایتمندی عموم شهروندان این شهرستان داشته باشیم.

60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal