فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/10/22 فرماندار شهرستان آران و بیدگل: عملیات اجرایی فاز 2 بند خاکی روستای محمدآباد بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل آغاز شد
فرماندار شهرستان آران و بیدگل: عملیات اجرایی فاز 2 بند خاکی روستای محمدآباد بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل آغاز شد دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از پروژه درحال احداث و عملیات اجرایی فاز 2 بند خاکی روستای محمدآباد بخش کویرات این شهرستان با اعتباری بالغ بر1 میلیارد و 74 میلیون تومان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از پروژه درحال احداث و عملیات اجرایی فاز 2 بند خاکی روستای محمدآباد بخش کویرات این شهرستان با اعتباری بالغ بر1 میلیارد و 74 میلیون تومان بازدید کرد.

وی در این بازدید اظهار داشت: اعتبار این پروژه از محل صندوق توسعه ملی و با هدف کنترل سیلاب های مخرب و روان آبها ی بالادستی و مدیریت این ابهای روان انجام می شود.

دکتر بایبوردی گفت: مطالعات این پروژه از سال 1388 در سطح 35 هزار هکتار آغاز و فاز اول پروژه به طول 7 کیلومتر اجرا شده است .

وی ادامه داد: با اجرای فاز دوم این طرح که 1250 متر طول دارد ظرفیت آبگیری این پروژه به 5 میلیون متر مکعب می رسد.

گفتنی است نشست مشترکی با حضور دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مهندس شاملی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل در راستای بررسی مشکلات این شهرستان در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری در محل فرمانداری تشکیل شد.

 
 
 
 
 
 
45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal