فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/11/23 اجرای طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی در شهرستان آران و بیدگل تمدید شد
اجرای طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی در شهرستان آران و بیدگل تمدید شد اجرای طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی تا پایان سال جاری در شهرستان آران و بیدگل تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، اجرای طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی تا پایان سال جاری در شهرستان آران و بیدگل تمدید شد.

طرح سرشماری مشاغل اتباع خارجی از 23 بهمن ماه سال جاری تا پایان سال جاری ادامه دارد و کارفرما در این طرح بایستی با در دست داشتن هر گونه مدرکی دالّ بر کارفرمایی وی از جمله پروانه فعالیت یا بهره برداری و یا جواز کسب به یکی از دو دفتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی در این شهرستان مراجعه و مشخصات خود (کارفرما)، کارگاه و تبعه خارجی شاغل، اعم از دارای مدرک اقامت و یا فاقد مدرک را ثبت و رسید شرکت در طرح را دریافت کند.

گفتنی است کارفرمایانی که کارگران خارجی مجاز و غیرمجاز آنان در این طرح شرکت نکنند مشمول مقررات بند ج ماده 11 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی می شوند که علاوه بر طرد تبعه غیرمجاز، به ازای هر روز اشتغال برای بار اول 5 برابر حداقل حقوق (1850000 ریال) و برای بار دوم به دو برابر مبلغ مذکور جریمه می شوند و بر اساس ماده 181 قانون کار، کارفرمای متخلف به 91 روز تا 180 روز حبس محکوم می شود.

بر اساس این گزارش، کارفرمایان می توانند به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی در شهرستان آران و بیدگل به شرح جدول ذیل مراجعه و نسبت به ثبت نام کارگران اتباع خارجی مجاز و غیر مجاز خود اقدام کنند.

کد دفتر

تلفن دفتر

نشانی

115

54752523

آران و بیدگل- خیابان آیت الله عاملی- روبروی دادگستری

131

54753228

آران و بیدگل خیابان شهیدمطهری جنب مدرسه شهیدهاشمیان جنب دفترزیارتی

41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal