فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/12/22 فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ خواستار نصب پوسترهای اطلاع رسان برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر مردم و مسافران نوروزی شد
فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ خواستار نصب پوسترهای اطلاع رسان برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر مردم و مسافران نوروزی شد فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان، خواستار نصب پوسترهای اطلاع رسان برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر جهت افزایش آگاهی مردم و مسافران نوروزی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با بیان اینکه توجه به موضوع پیشگیری در حوزه‌های مختلف می‌تواند تأثیرگذاری بهتری نسبت به مراحل دیگر داشته باشد، اظهار داشت: برای پیشگیری در حوزه آسیب‌های اجتماعی باید برنامه‌های آموزش‌محور ارائه شود و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با پرهیز از تصمیمات و اقدامات جزیره‌ای به دنبال برنامه‌های مدون و مکمل برای رسیدن به اهداف مدیریت هوشمند آسیب های اجتماعی و فرهنگی باشند.

وی خواستار بهره مندی از ظرفیت‌های سازمان های مردم نهاد در زمینه مدیریت آسیب های اجتماعی شد و تصریح کرد: باید با نظارت و حمایت از سمن‌ها، فعالیت های آنان در حوزه آموزش و پیشگیری از اعتیاد را در مسیر رسیدن به اهداف شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان هدایت کنیم.

 
 

دکتر بایبوردی نصب پوسترهای اطلاع رسان برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر جهت افزایش آگاهی مردم و مسافران نوروزی را از دیگر برنامه‌های پیشنهادی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد و افزود: امیدواریم این مهم با همکاری مدیریت آموزش و پرورش، شهرداری و شورای اسلامی شهرهای این شهرستان تحقق یابد.

وی عنوان داشت: مشارکت، مسئولیت، ارتقاء و اقتدارافزایی به عنوان شاخص هایی در توسعه اجتماعی محسوب می شود که با درنظر گرفتن آن ها باید از ظرفیت و توان تشکل های مردم نهاد در پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در شهرستان آران و بیدگل بهره برد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه پیشگیری و مقابله با اعتیاد بدون مشارکت حداکثری مردم ممکن نیست افزود: پدیده اعتیاد دغدغه جدی برای مسوولان و مردم در حوزه آسیب های اجتماعی است.

 
44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal