فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1397/12/23 با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ کلنگ احداث پایگاه سلامت قائم سفید شهر به زمین زده شد
با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ کلنگ احداث پایگاه سلامت قائم سفید شهر به زمین زده شد کلنگ احداث پایگاه سلامت قائم با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی کاشان، امام جمعه و اعضای شورای اسلامی سفیدشهر و جمعی از مسئولان در سفیدشهر به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، کلنگ احداث پایگاه سلامت قائم با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی کاشان، امام جمعه و اعضای شورای اسلامی سفیدشهر و جمعی از مسئولان شهرستان در سفیدشهر به زمین زده شد.

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین بیان داشت: مردان و زنان خیّر، توانمند و نیک اندیشی در این شهرستان هستند که در یک مسابقه همگان پیروز شرکت می کنند و با ارائه خدمات ارزشمند، نام نیک و جاودان از خود برجای می گذارند.

وی به نقش حوزه بهداشت و درمان در توسعه و پیشرفت شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: حوزه بهداشت و درمان با نقش آفرینی در حوزه سلامت به ارتقای شاخص های سلامت این شهرستان کمک می کند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از خیّرین نیک اندیش خواست تا با تکمیل و ساخت پروژه های بهداشت و درمان این شهرستان در رسیدن به شاخص های استاندارد حوزه بهداشت و سلامت در این منطقه کمک کنند.

وی با بیان اینکه خیّرین شهرستان آران و بیدگل نظرکرده های خدا هستند، تلاش و ایثار آنان را ستودنی دانست و نقش ارزشمند آنان را در توسعه این شهرستان قابل تقدیر و تجلیل ذکر کرد.

 

 

دکتر بایبوردی در ادامه بیان داشت: حدود 73 هزار نفر از جمعیت 104 هزار نفری شهرستان آران و بیدگل تحت پوشش تأمین اجتماعی و حدود 23 هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

وی ادامه داد: شهرستان آران و بیدگل در بخش روستایی دارای یک مرکز جامع سلامت روستایی با  6358 نفر تحت پوشش در روستای یزدل، سه خانه بهداشت در روستاهای بخش مرکزی و 6 خانه بهداشت در روستاهای بخش کویرات است و دو خانه بهداشت در روستاهای حسین آباد و علی آباد فخره با کمک خیران درحال احداث است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ادامه سخنانش با اشاره به آمارهای موجود در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان اعلام کرد: شهرهای سفیدشهر، نوش آباد و ابوزیدآباد به ترتیب جمعیت 5 هزار و 950 نفر، 12 هزار و 812 نفر و 12 هزار و 100 نفر را تحت پوشش دارد.

گفتنی است کلنگ ساخت پایگاه سلامت قائم در زمینی به مساحت 500 مترمربع و زیربنای230 مترمربع در سفیدشهر به زمین زده شد.

زمین این پایگاه توسط خیّر گرانقدر، خانم صغری نوش آبادی خریداری شده و دانشگاه علوم پزشکی کاشان به مدت یکسال کارساخت و تجهیزآن را انجام خواهد داد.

اعتبار این طرح برای تکمیل و ساخت، حدود 5 میلیارد ریال است که دراین مرکزخدمات بهداشت، بهورزی، پزشکی و تزریقات و پانسمان انجام خواهد شد.

 
 
 
39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal