فرمانداری آران و بیدگل
خانه
1398/01/05 در پی هشدار هواشناسی در خصوص وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر انجام شد: تشکیل ستاد مدیریت بحران به ریاست فرماندار شهرستان آران و بیدگل / هشدار به شهروندان، گردشگران و مسافران نوروزی درخصوص جاری شدن سیلاب و خودداری از تردد به کویرهای گردشگری شهرستان آران و بیدگل/آماده باش ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان آران و بیدگل
در پی هشدار هواشناسی در خصوص وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر انجام شد: تشکیل ستاد مدیریت بحران به ریاست فرماندار شهرستان آران و بیدگل / هشدار به شهروندان، گردشگران و مسافران نوروزی درخصوص جاری شدن سیلاب و خودداری از تردد به کویرهای گردشگری شهرستان آران و بیدگل/آماده باش ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان آران و بیدگل ستاد مدیریت بحران به ریاست فرماندار شهرستان آران و بیدگل تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در پی پیش بینی هواشناسی و تداوم بارندگی در این شهرستان به منظور پیشگیری و جلوگیری از حوادث احتمالی ناشی از بارندگی و جاری شدن سیلاب، جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان به ریاست دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و اعضای مدیریت بحران این شهرستان تشکیل شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست با توجه به ورود سامانه بارشی به شهرستان آران و بیدگل و احتمال آب گرفتگی و وقوع سیلاب در روزهای دوشنبه و سه شنبه 5 و 6 فروردین ماه 1398 به اعضای مدیریت بحران این شهرستان اعلام آماده باش کامل داد.

وی در نشست مدیریت بحران شهرستان آران و بیدگل گفت: تمام ادارات، دستگاه های اجرایی، خدماتی، امدادی و ایمنی به منظور ایجاد هماهنگی های لازم برای فراهم کردن تمهیدات مورد نیاز برای مقابله با جاری شدن سیل یا هرگونه حادثه احتمالی باید درآمادگی کامل باشند.

دکتر بایبوردی از شهروندان ساکن شهرهای آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد، گردشگران و مسافران نوروزی درخواست کرد تا از تردد و سکونت در حاشیه رودخانه های گازرگاه، حیدر، سوکه چم و سایر رودخانه های و مسیل های فصلی جدا خودداری کنند.

وی ادامه داد: شهروندان شهرهای مذکور نسبت به تهیه کیسه های شن و گذاشتن آن در مقابل درب های منازل و مغازه ها در شهرها و روستاها به منظور جلوگیری از ورود روان آبها به داخل منازل و مغازه ها و ... اقدام فوری کنند.

وی از گردشگران و مسافران نوروزی به شهرستان آران و بیدگل خواست تا از تردد به کویرهای مرنجاب، سنبک، ویگل، سیازگه، چاه عروس و دیگر نقاط کویری جدا خودداری کنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به طغیان لحظه ای رودخانه ها و احتمال وقوع سیلاب اشاره کرد و از شهروندان، گردشگران و مسافران نوروزی درخواست کرد از ایستادن در مسیر رودخانه ها، خیابان ها و... جهت تصویربرداری با تلفن همراه جدا خودداری کنند

وی بر ضرورت هوشیاری شهروندان، گردشگران و مسافران نوروزی در مواجهه با روان آبها تاکید کرد و گفت: هموطنان عزیز از ایستادن روی پل ها پرهیز و از استقرار و نصب چادر در حریم و بستر مسیل ها و رودخانه های فصلی جدا خودداری کنند.

وی تاکید کرد: شهروندان از سفرهای غیرضروری در جاده های روستایی و کوهستانی همچنین دامنه های پرشیب هنگام باران خودداری کنند. 

دکتر بایبوردی بیان داشت: شهروندان، گردشگران و مسافران نوروزی در صورت بروز هر حادثه ای با شماره تلفن 112 (جمعیت هلال احمر) و یا شماره تلفن 54754144 _54754141 (031) فرمانداری شهرستان آران و بیدگل تماس حاصل نمایند.

 
 
 
 
 
 
 
45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal