فرماندار با کوهنورد آران و بیدگلی فاتح قله‌های داخلی و خارجی دیدار کرد

فرماندار از افتخارآفرینی کوهنورد آران و بیدگلی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با محمدجواد نجاتخواه کوهنورد آران و بیدگلی صعودکننده به قله‌های داخلی و خارجی دیدار کرد. وی در این دیدار به کسب افتخارآفرینی جوانان شهرستان آران و بیدگل در عرصه ورزش از یک طرف و بازآفرینی هویت این شهرستان از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با محمدجواد نجاتخواه کوهنورد آران و بیدگلی صعودکننده به قله‌های داخلی و خارجی دیدار کرد.

وی در این دیدار به کسب افتخارآفرینی جوانان شهرستان آران و بیدگل در عرصه ورزش از یک طرف و بازآفرینی هویت این شهرستان از طرف دیگر اشاره کرد و گفت: با این افتخارآفرینی، نام شهرستان آران و بیدگل به عنوان شهرستان پیشتاز در عرصه ورزش و کوهنوردی ثبت شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل فتح قله‌های ۷۱۳۴ متری «لنین» درکشور قرقیزستان و ۵۶۴۲ متری «البروس» در روسیه و اهتزار پرچم جمهوری اسلامی ایران بر فراز این قله‌ها را کاری ارزشمند و ستودنی ذکر کرد و افزود: صعود‌ به این قله‌ها و تقدیم این افتخارات به شهدای والامقام و خانواده‌ این بزرگواران و دیگر ایثارگران تحسین‌برانگیز است.

وی در ادامه تصریح کرد: با ترویج ورزش و علاقمند کردن مردم و به‌خصوص جوانان و نوجوانان به ورزش می‌توانیم به تخلیه انرژی‌های منفی و کسب انرژی‌های مثبت نیز دست یابیم.

دکتر بایبوردی با بیان اینکه هزینه در ورزش نوعی سرمایه‌گذاری درازمدت نیز محسوب می‌شود، گفت: نباید از نقش ورزش در دستیابی به شادابی و نشاط، سلامت و دوری از آسیب‌های اجتماعی غافل شویم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر، افتخارآفرینی این ورزشکار کوهنورد را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل متن لوح به شرح زیر است:

کوهنورد پرافتخار ایران اسلامی؛ جناب آقای محمدجواد نجاتخواه

سلام علیکم ؛

از افتخارآفرینی جناب‌عالی که با صعود و فتح  قله ۷۱۳۴ متری «لنین»، زمینه‌های اهتزار پرچم جمهوری اسلامی ایران در کشور قرقیزستان را فراهم کرده‌اید، تشکر و قدردانی می‌نمایم.

توفیق روزافزون، سعادت  و سلامت جناب‌عالی، ورزشکاران، پهلوانان ، قهرمانان و کوهنوردان را از درگاه خداوند منان خواستارم و امیدوارم با استعانت از الطاف الهی و تلاش فدراسیون ها و هیئات ورزشی و نیز مسئولان اجرایی حوزه تربیت‌بدنی و ورزش بتوانیم گام‌های موثرتری برای توسعه شتاب‌زای ایران اسلامی و شهرستان آران ‌و ‌بیدگل برداریم؛ ان‌شا‌ءالّله.

اسماعیل بایبوردی

فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان و تربیت بدنی شهرستان آران و بیدگل

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :