جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۰۵:۲۳:۲۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل تکریم و معارفه شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ آیین تکریم حسن قیصری و معارفه هادی اخوان‌ارمکی سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، حجت‌الاسلام بلک مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ آیین تکریم حسن قیصری و معارفه هادی اخوان‌ارمکی سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، حجت‌الاسلام بلک مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین، اظهار داشت: وقف به عنوان چشمه همیشه جاری در آیات و روایات مورد تأکید فراوان قرار گرفته و ظرفیتی عظیم برای رفع مشکلات جامعه در عرصه های مختلف و کمک به رشد و تعالی اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی است.

وی به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت تبدیل بقاع متبرکه و امامزادگان به قطب فرهنگی اشاره و اظهار داشت: دست‌اندرکاران حوزه فرهنگی شهرستان با استفاده از این فرصت برای ارتقا سطح معنویت جامعه و ترویج سُنن فرهنگیِ مورد تأیید دین از ظرفیت‌های بقاع متبرکه تلاش کنند.

وی با تأکید بر ضرورت توجه به نیازهای روز جامعه در ایجاد وقف‌های جدید؛ ازدواج جوانان و مسکن محرومان را از نیازهای روز جامعه برشمرد که نیازمند ایجاد وقف است.

وی با اشاره به اینکه بقاع‌متبرکه و امامزادگان از جمله مراکز ثقل مذهبی و فرهنگی در کشور ما محسوب می‌شوند، گفت:  آران و بیدگل ۴۲ بقعه متبرکه، ۹۶۴ موقوفه، ۱۴۰ مسجد و ۹۳ حسینیه و ۲۳۰ قرآن آموز دارد که جایگاه اوقاف را در این شهرستان برجسته‌تر می کند.

گفتنی است در این آیین، از خدمات حسن قیصری تقدیر و هادی اخوان‌ارمکی به عنوان سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 16 =