همزمان با هفته دولت؛ فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از کارکنان این نیرو با فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار کردند

زمینه‌سازی حفظ و ارتقای ضریب امنیت شهروندان با تعامل مثبت و سازنده دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی رقم می‌خورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با هفته دولت؛ فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از کارکنان این نیرو با فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار کردند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به نقش برجسته نیروی انتظامی در تامین آرامش و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با هفته دولت؛ فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از کارکنان این نیرو با فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار کردند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به نقش برجسته نیروی انتظامی در تامین آرامش و امنیت عمومی و نیز بسترسازی برای ارتقای ضریب امنیت داخلی با همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی، قضایی، نظامی و اطلاعاتی اشاره کرد و گفت: زمینه‌سازی حفظ و ارتقای ضریب امنیت شهروندان با تعامل مثبت و سازنده دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی رقم می‌خورد.

وی نقش نیروهای انتظامی را در عملیاتی شدن و تحقق حکمرانی خوب و مبارزه با فساد و مواد مخدر و دیگر بزهکاری‌ها را مهم ارزیابی کرد و گفت: نیروهای انتظامی عاملان تقویت حقوق شهروندی محسوب می‌شوند و نقش برجسته‌ای در افزایش رضایتمندی شهروندان دارند.

دکتر بایبوردی رویکرد پلیس را جامعه محوری و تکیه بر اصول اخلاقی، رفتاری و اجتماعی برشمرد و افزود: نقش نیروی انتظامی در آرامش‌بخشی به شهروندان مهم قلمداد می‍‌شود.

وی نیروی انتظامی را مظهر اقتدار و برقرار کننده نظم و امنیت اجتماعی خواند و برمشارکت همه آحاد مردم شهرستان آران و بیدگل در همکاری با پرسنل سخت کوش این نیرو تاکید کرد.

وی بر ضرورت برخورد قاطع و قانونی با متخلفان و برهم‌زنندگان امنیت تاکید کرد و گفت: باید به نحوی عمل بکنیم که مردم با دیدن نیروی انتظامی، به احقاق حقوق خود امیدوارتر باشند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد: هفته بزرگداشت دولت الگویی از تعامل حداکثری مردم و دولت بوده و این هفته در راستای تقویت روابط هرچه بیشتر مردم و خدمتگزارانشان در دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، با حکم دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، مهندس مهدی قنایی‌مقدم به سمت شهردار سفیدشهر منصوب شد. در این حکم آمده است: بنا به پیشنهاد شماره ۴۶۵/ ش/س مورخ ۲۱/۰۴/۱۴۰۱ شورای اسلامی شهر سفیدشهر و مستند به تبصره سه ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :