سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۰:۲۴:۱۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

همزمان با هفته دولت؛ فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از کارکنان این نیرو با فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار کردند

زمینه‌سازی حفظ و ارتقای ضریب امنیت شهروندان با تعامل مثبت و سازنده دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی رقم می‌خورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با هفته دولت؛ فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از کارکنان این نیرو با فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار کردند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به نقش برجسته نیروی انتظامی در تامین آرامش و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با هفته دولت؛ فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از کارکنان این نیرو با فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار کردند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به نقش برجسته نیروی انتظامی در تامین آرامش و امنیت عمومی و نیز بسترسازی برای ارتقای ضریب امنیت داخلی با همکاری دیگر دستگاه‌های اجرایی، قضایی، نظامی و اطلاعاتی اشاره کرد و گفت: زمینه‌سازی حفظ و ارتقای ضریب امنیت شهروندان با تعامل مثبت و سازنده دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی رقم می‌خورد.

وی نقش نیروهای انتظامی را در عملیاتی شدن و تحقق حکمرانی خوب و مبارزه با فساد و مواد مخدر و دیگر بزهکاری‌ها را مهم ارزیابی کرد و گفت: نیروهای انتظامی عاملان تقویت حقوق شهروندی محسوب می‌شوند و نقش برجسته‌ای در افزایش رضایتمندی شهروندان دارند.

دکتر بایبوردی رویکرد پلیس را جامعه محوری و تکیه بر اصول اخلاقی، رفتاری و اجتماعی برشمرد و افزود: نقش نیروی انتظامی در آرامش‌بخشی به شهروندان مهم قلمداد می‍‌شود.

وی نیروی انتظامی را مظهر اقتدار و برقرار کننده نظم و امنیت اجتماعی خواند و برمشارکت همه آحاد مردم شهرستان آران و بیدگل در همکاری با پرسنل سخت کوش این نیرو تاکید کرد.

وی بر ضرورت برخورد قاطع و قانونی با متخلفان و برهم‌زنندگان امنیت تاکید کرد و گفت: باید به نحوی عمل بکنیم که مردم با دیدن نیروی انتظامی، به احقاق حقوق خود امیدوارتر باشند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد: هفته بزرگداشت دولت الگویی از تعامل حداکثری مردم و دولت بوده و این هفته در راستای تقویت روابط هرچه بیشتر مردم و خدمتگزارانشان در دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی است.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 25 اسفندماه، روز شهردار را به شهرداران شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام به شرح زیر است: نام‌گذاری ۲۵ اسفندماه؛ با تأسی از سالروز شهادت سردار افتخارآفرین لشکر۳۱ عاشورا شهید مهدی باکری به‌عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصت مغتنمی برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =