جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
۱۱:۳۹:۴۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جمع اعضای شورای اسلامی شهر نوش‌آباد: دخالت حداقلی در کار شوراها و نظارت و حمایت حداکثری از شوراها وظیفه دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی در دولت سیزدهم است

در این نشست اعضای شورای اسلامی شهر نوش‌آباد به تبیین مسائل مربوط به این شهر در حوزه‌های عمرانی، خدمات شهری، فضای سبز و فرهنگی – اجتماعی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جمع اعضای شورای اسلامی شهر نوش‌آباد گفت: دخالت حداقلی در کار شوراها و نظارت و حمایت حداکثری از شوراها وظیفه دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی در دولت سیزدهم است. وی به نقش اعضای شوراهای اسلامی شهرها در نظارت بر […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جمع اعضای شورای اسلامی شهر نوش‌آباد گفت: دخالت حداقلی در کار شوراها و نظارت و حمایت حداکثری از شوراها وظیفه دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی در دولت سیزدهم است.

وی به نقش اعضای شوراهای اسلامی شهرها در نظارت بر ساخت و سازهای مجاز و غیرمجاز اشاره کرد و گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل موظفند گوشه‌چشمی هم به ساخت و سازهای غیرمجاز داشته باشند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تعامل سازنده اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی را درتحقق«حکمرانی خوب شهری»، دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم و زیبا در شهر نوش‌آباد مهم ارزیابی کرد. وی اضافه کرد: تا توسعه شهر نوش‌آباد فاصله زیادی داریم و برای تحقق این مهم، همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و غیر اجرایی شهرستان آران و بیدگل را می‌طلبد.

دکتر بایبوردی تأکید کرد: شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل و از جمله شورای اسلامی شهر نوش‌آباد باید در تقویت اقتصاد شهر از طریق استادان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی فکر اساسی بکنند.

وی افزود: با خرد جمعی و کارگروهی از طریق شوراهای اسلامی شهرها می‌توان با شهر‌سازی گام‌های مهمی در توسعه پایدار شهرها و از جمله شهر نوش‌آباد برداشت.

گفتنی است در این نشست اعضای شورای اسلامی شهر نوش‌آباد به تبیین مسائل مربوط به این شهر در حوزه‌های عمرانی، خدمات شهری، فضای سبز و فرهنگی – اجتماعی پرداختند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ماه؛ نخستین جلسه انجمن پاسداران شاهد در سال ۱۴۰۳ با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، خانواده معظم شهدا و ایثارگران به میزبانی فرمانداری برگزار شد. برنامه‌هایی از جمله تلاوت قرآن، قرائت زیارت عاشورا، خاطره‌گویی پیشکسوتان دفاع مقدس و سخنرانی، بخشی از برنامه‌های این محفل […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در شهرستان آران و بیدگل همزمان با ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش با حضور نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، علی‌اکبر رضایی فرماندار، امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان شهرستان در گروه ۸۴۰ موشکی پادگان شهید کبریایی نزاجا برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دومین جلسه قرارگاه تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در شهرستان آران و بیدگل با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
فرماندار آران‌وبیدگل گفت: آمادگی میزبانی مسافران علاقمند‌ به حوزه کویر در ماه ارديبهشت و فصل بهار را داریم.

علی‌اکبر رضایی، فرماندار آران‌وبیدگل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آران‌وبیدگل با بیان اینکه عمده جامع هدف گردشگری این شهرستان مرتبط با کویر است، اظهار داشت:ماه اردیبهشت و فصل بهار پیک ورود گردشگران به کویر این منطقه است و ما میزبان مسافران علاقمند به حوزه کویر هستیم. وی افزود: بر این اساس تمهیدات لازم جهت […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =