فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جمع اعضای شورای اسلامی شهر نوش‌آباد: دخالت حداقلی در کار شوراها و نظارت و حمایت حداکثری از شوراها وظیفه دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی در دولت سیزدهم است

در این نشست اعضای شورای اسلامی شهر نوش‌آباد به تبیین مسائل مربوط به این شهر در حوزه‌های عمرانی، خدمات شهری، فضای سبز و فرهنگی – اجتماعی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جمع اعضای شورای اسلامی شهر نوش‌آباد گفت: دخالت حداقلی در کار شوراها و نظارت و حمایت حداکثری از شوراها وظیفه دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی در دولت سیزدهم است. وی به نقش اعضای شوراهای اسلامی شهرها در نظارت بر […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جمع اعضای شورای اسلامی شهر نوش‌آباد گفت: دخالت حداقلی در کار شوراها و نظارت و حمایت حداکثری از شوراها وظیفه دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی در دولت سیزدهم است.

وی به نقش اعضای شوراهای اسلامی شهرها در نظارت بر ساخت و سازهای مجاز و غیرمجاز اشاره کرد و گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل موظفند گوشه‌چشمی هم به ساخت و سازهای غیرمجاز داشته باشند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تعامل سازنده اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی را درتحقق«حکمرانی خوب شهری»، دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم و زیبا در شهر نوش‌آباد مهم ارزیابی کرد. وی اضافه کرد: تا توسعه شهر نوش‌آباد فاصله زیادی داریم و برای تحقق این مهم، همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و غیر اجرایی شهرستان آران و بیدگل را می‌طلبد.

دکتر بایبوردی تأکید کرد: شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل و از جمله شورای اسلامی شهر نوش‌آباد باید در تقویت اقتصاد شهر از طریق استادان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی فکر اساسی بکنند.

وی افزود: با خرد جمعی و کارگروهی از طریق شوراهای اسلامی شهرها می‌توان با شهر‌سازی گام‌های مهمی در توسعه پایدار شهرها و از جمله شهر نوش‌آباد برداشت.

گفتنی است در این نشست اعضای شورای اسلامی شهر نوش‌آباد به تبیین مسائل مربوط به این شهر در حوزه‌های عمرانی، خدمات شهری، فضای سبز و فرهنگی – اجتماعی پرداختند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :