در ۶ ماهه نخست جاری، بالغ بر ۵ هزار و ۶۰۰ جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اهدا شده است

مبلغ ۱۶۸ میلیون تومان برای خرید کتاب جذب کتابخانه‌های عمومی شهرستان آران و بیدگل شده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان به اجرای طرح پیک کتاب در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در این طرح و با توجه به شیوع ویروس کرونا، ۵ هزار نسخه کتاب توسط کتابخانه‌های عمومی به درب منزل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان به اجرای طرح پیک کتاب در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در این طرح و با توجه به شیوع ویروس کرونا، ۵ هزار نسخه کتاب توسط کتابخانه‌های عمومی به درب منزل شهروندان در شهرستان آران و بیدگل ارسال شده است.

وی با اعلام این موضوع گفت: شیوع بیماری کرونا، نه تنها نتوانست مانع از کتابخوانی عمومی مردم شود؛ بلکه افزایش کتابخوانی مردم را زمینه سازی کرد و کتابخوانی الکترونیک نیز در شهرستان آران و بیدگل با استقبال خوبی مواجه شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تعداد کتاب‌های اهدایی به کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در ۶ ماهه نخست جاری را بالغ بر ۵ هزار و ۶۰۰ جلد کتاب ذکر کرد و افزود: در سال ۱۳۹۹ تعداد ۴ هزار و ۷۰۰ جلد و در سال ۱۳۹۸ نیز ۲ هزار و ۸۲۶ جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اهدا شده است.

وی خاطرنشان کرد: مبلغ ۱۶۸ میلیون تومان حرید کتاب جذب کتابخانه‌های عمومی شهرستان آران و بیدگل شده است.

دکتر بایبوردی در ادامه این نشست گفت: راه‌اندازی اتوبوس سیار کتاب در شهرها و روستاهای شهرستان آران و بیدگل می‌تواند ضمن جبران کمبود فضای کتابخانه در ترغیب و ترویج فرهنگ کتابخوانی بخصوص برای نوجوانان و جوانان اثرگذار باشد.

وی ادامه داد: برای اینکه افراد پرسشگر، مطالبه‌گر و پژوهش‌گری در این شهرستان داشته باشیم و از حالت شنیداری به حالت مطالبه‌گری تبدیل شویم، نیاز به ترویج فرهنگ کتابخوانی داریم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :