سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۳۲:۳۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

عملیات گازرسانی به واحدهای تولیدی و کشاورزی در شهرستان آران و بیدگل آغاز شد

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از آغاز گازرسانی به ۲۶ واحد تولیدی و کشاورزی در بخش کویرات این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی مبنی بر ضرورت رشد تولید و برنامه‌های حمایتی دولت سیزدهم و تأکیدات استاندار محترم، عملیات اجرایی خط انتقال گاز، با هدف رونق تولید و اشتغال‌زایی در ۲۶ واحد تولیدی، کشاورزی آغاز شد. وی افزود: […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی مبنی بر ضرورت رشد تولید و برنامه‌های حمایتی دولت سیزدهم و تأکیدات استاندار محترم، عملیات اجرایی خط انتقال گاز، با هدف رونق تولید و اشتغال‌زایی در ۲۶ واحد تولیدی، کشاورزی آغاز شد.

وی افزود: این پروژه در قالب اجرای ۳۴ کیلومتر خط انتقال پلی‌اتیلن شبکه توزیع و ۱۰/۵ کیلومتر خط فلزی ۱۰ اینج با هزینه اجرایی ۱۳۵ میلیارد ریال اجرا می‌شود.

رضایی با اشاره به اینکه هزینه تجهیزات این پروژه نیز حدود ۵۰۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود، تصریح کرد: برای اجرای این طرح گازرسانی ساخت و نصب یک ایستگاه تقلیل فشار ۵ هزار مترمکعبی پیش‌بینی شده است.

رضایی با بیان این که گازرسانی به صنایع و واحدهای تولیدی بخش کشاورزی، گامی مهم در افزایش تولید و توسعه کشاورزی صنعتی است، گفت: در شهرستان آران و بیدگل بیش از ۱۰۰۰ واحد تولیدی دارای مجوز اعم از صنایع‌غذایی، تبدیلی، کشاورزی، گلخانه‌ای، دام و طیور فعال است.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =