فرماندار، انتخاب نماینده شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل را به‌عنوان «رییس شورای اسلامی استان اصفهان» تبریک گفت

جواد توحیدی‌راد «رییس شورای اسلامی استان اصفهان» شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به انتخاب جواد توحیدی‌راد عضو شورای اسلامی روستای یزدل و نماینده شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در شورای استان به‌عنوان «رییس شورای اسلامی استان اصفهان» گفت: این انتخاب مهم می‌تواند در تحقق«حکمرانی خوب شهری و روستایی» از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به انتخاب جواد توحیدی‌راد عضو شورای اسلامی روستای یزدل و نماینده شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در شورای استان به‌عنوان «رییس شورای اسلامی استان اصفهان» گفت: این انتخاب مهم می‌تواند در تحقق«حکمرانی خوب شهری و روستایی» از طریق شوراهای اسلامی و دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهرستان آران و بیدگل توسعه‌یافته، هوشمند، سالم و زیبا مهم و اثرگذار باشد.

وی انتخاب جواد توحیدی‌راد را به عنوان رئیس بزرگترین نهاد شورایی و مردمی استان اصفهان یعنی «شورای اسلامی استان اصفهان» تبریک گفت و افزود: نباید از ظرفیت‌های قانونی «شورای اسلامی استان اصفهان» در توسعه و پیشرفت زیرساخت‌های شهرها و روستاهای شهرستان آران و بیدگل و دیگر شهرستان‌ها و مناطق استان غافل شویم.

دکتر بایبوردی بر ضرورت پایش و شناسایی ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و مشکلات مناطق شهری و روستایی استان اصفهان از سوی این شورا تاکید کرد و گفت: باید موانع توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها از طریق این شورا و شوراهای بالادست پیگیری شود.

وی افزود: اعضای شوراهای اسلامی و از جمله «شورای اسلامی استان اصفهان» محلی برای انجام کارهای حرفه‌ای، تخصصی و کارشناسی هستند و باید با تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی و تکیه بر اصل «خردجمعی» و «تکریم شهروندان» در توسعه و پیشرفت روزافزون شهرستان‌ها و مناطق شهری و روستایی گام‌های مستحکم و موثرتری بردارند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد: اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان آران و بیدگل باید با تسلط به مواد قانونی و آئین‌نامه‌های اجرایی حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و کارآفرینی و تجهیز به دانش روز و ابزارهای جدید علمی، توسعه بیش از پیش شهرها و روستاها را رقم بزنند.

وی به مواد مرتبط به شوراهای اسلامی در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: در قانون اساسی بر نقش شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در اداره امور کشور تاکید شده و بر این اساس «شورای اسلامی استان اصفهان» می‌تواند عامل موفقیت در مدیریت‌های شهری و روستایی باشد و زمینه‌های افزایش رضایتمندی در بین مردم استان اصفهان را فراهم‌تر کند.

گفتنی است در جلسه انتخاب هیات رییسه و نمایندگان شورای عالی استان و نماینده هیات حل اختلاف شورای اسلامی استان اصفهان دوره پنجم که با حضور دکتر مرتضوی استاندار اصفهان برگزار شد، جواد توحیدی راد عضو عضو شورای اسلامی روستای یزدل شهرستان آران و بیدگل با رای اکثریت حاضرین در جلسه به عنوان رئیس شورای اسلامی استان اصفهان انتخاب شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :