یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۴۵:۴۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار، انتخاب نماینده شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل را به‌عنوان «رییس شورای اسلامی استان اصفهان» تبریک گفت

جواد توحیدی‌راد «رییس شورای اسلامی استان اصفهان» شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به انتخاب جواد توحیدی‌راد عضو شورای اسلامی روستای یزدل و نماینده شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در شورای استان به‌عنوان «رییس شورای اسلامی استان اصفهان» گفت: این انتخاب مهم می‌تواند در تحقق«حکمرانی خوب شهری و روستایی» از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به انتخاب جواد توحیدی‌راد عضو شورای اسلامی روستای یزدل و نماینده شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در شورای استان به‌عنوان «رییس شورای اسلامی استان اصفهان» گفت: این انتخاب مهم می‌تواند در تحقق«حکمرانی خوب شهری و روستایی» از طریق شوراهای اسلامی و دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهرستان آران و بیدگل توسعه‌یافته، هوشمند، سالم و زیبا مهم و اثرگذار باشد.

وی انتخاب جواد توحیدی‌راد را به عنوان رئیس بزرگترین نهاد شورایی و مردمی استان اصفهان یعنی «شورای اسلامی استان اصفهان» تبریک گفت و افزود: نباید از ظرفیت‌های قانونی «شورای اسلامی استان اصفهان» در توسعه و پیشرفت زیرساخت‌های شهرها و روستاهای شهرستان آران و بیدگل و دیگر شهرستان‌ها و مناطق استان غافل شویم.

دکتر بایبوردی بر ضرورت پایش و شناسایی ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و مشکلات مناطق شهری و روستایی استان اصفهان از سوی این شورا تاکید کرد و گفت: باید موانع توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها از طریق این شورا و شوراهای بالادست پیگیری شود.

وی افزود: اعضای شوراهای اسلامی و از جمله «شورای اسلامی استان اصفهان» محلی برای انجام کارهای حرفه‌ای، تخصصی و کارشناسی هستند و باید با تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی و تکیه بر اصل «خردجمعی» و «تکریم شهروندان» در توسعه و پیشرفت روزافزون شهرستان‌ها و مناطق شهری و روستایی گام‌های مستحکم و موثرتری بردارند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد: اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان آران و بیدگل باید با تسلط به مواد قانونی و آئین‌نامه‌های اجرایی حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و کارآفرینی و تجهیز به دانش روز و ابزارهای جدید علمی، توسعه بیش از پیش شهرها و روستاها را رقم بزنند.

وی به مواد مرتبط به شوراهای اسلامی در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: در قانون اساسی بر نقش شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در اداره امور کشور تاکید شده و بر این اساس «شورای اسلامی استان اصفهان» می‌تواند عامل موفقیت در مدیریت‌های شهری و روستایی باشد و زمینه‌های افزایش رضایتمندی در بین مردم استان اصفهان را فراهم‌تر کند.

گفتنی است در جلسه انتخاب هیات رییسه و نمایندگان شورای عالی استان و نماینده هیات حل اختلاف شورای اسلامی استان اصفهان دوره پنجم که با حضور دکتر مرتضوی استاندار اصفهان برگزار شد، جواد توحیدی راد عضو عضو شورای اسلامی روستای یزدل شهرستان آران و بیدگل با رای اکثریت حاضرین در جلسه به عنوان رئیس شورای اسلامی استان اصفهان انتخاب شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 3 =