فرماندار: از حضور کارمندانی که حداقل یک دوز واکسن کرونا را دریافت نکرده‌اند، جلوگیری می‌شود

سلامت مردم زیر چتر واکسیناسیون عمومی و رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان امکانپذیر است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی به بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور و مصوبات ستادهای ملی، استانی و شهرستانی مقابله با کرونا اشاره کرد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان آران و بیدگل موظفند از حضور کارمندانی که حداقل یک دوز واکسن را دریافت نکرده‌اند، […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی به بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور و مصوبات ستادهای ملی، استانی و شهرستانی مقابله با کرونا اشاره کرد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان آران و بیدگل موظفند از حضور کارمندانی که حداقل یک دوز واکسن را دریافت نکرده‌اند، جلوگیری کنند.

وی اعلام داشت: با توجه به ظرفیت موجود واکسیناسیون در شهرستان، تمام دستگاه‌های اجرایی، ادارات وشهرداری‌ها ملزم به پیگیری جدی واکسیناسیون کارمندان خود و خانواده‌هایشان هستند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد: کارمندان ادارات، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان نیز مکلفند در راستای تحقق ایمنی‌سازی جمعی، در دریافت واکسن کرونا اقدام کنند.

وی اظهار داشت: با توجه به تنوع سویه‌های ویروس کرونا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی کماکان برای کارمندان و مراجعه‌کنندگان به ادارات الزامی است.

دکتر بایبوردی با بیان اینکه برخی افراد با «توهم دانایی»، واکسن‌گریزی و واکسن‌هراسی را در بین خانواده‌ها را ترویج می‌دهند، افزود: سلامت مردم زیر چتر واکسیناسیون عمومی و رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی از سوی شهروندان امکانپذیر است.

وی تزریق واکسن کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را دو موضوع مورد تأکید در کنترل بیماری کرونا خواند و گفت: این دو مسئله مهم باید در شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، ادارات و دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی شهرستان آران و بیدگل بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل  ادامه داد: تمامی کارکنان  ادارات و شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت salamat.gov.ir کارت واکسیناسیون خود را دریافت کنند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :