پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲
۲۱:۵۳:۱۴
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار: آژیر کم‌تحرکی و بی‌تحرکی دانش‌آموزان مدارس شهرستان آران و بیدگل به صدا درآمده است

بی‌تحرکی و نداشتن فعالیت منظم ورزشی چهارمین عامل خطرساز مرگ و میر در جهان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی در کمپین پیشگیری از آسیب‌های ناشی از بی‌تحرکی در دوران کرونا و در جمع دانش‌آموزان آموزشگاه سیدالشهدای آران و بیدگل گفت: بی‌تحرکی و نداشتن فعالیت منظم ورزشی چهارمین عامل خطرساز مرگ و میر در جهان است. وی کم‌تحرکی و بی‌تحرکی را از آسیب‌های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی در کمپین پیشگیری از آسیب‌های ناشی از بی‌تحرکی در دوران کرونا و در جمع دانش‌آموزان آموزشگاه سیدالشهدای آران و بیدگل گفت: بی‌تحرکی و نداشتن فعالیت منظم ورزشی چهارمین عامل خطرساز مرگ و میر در جهان است.

وی کم‌تحرکی و بی‌تحرکی را از آسیب‌های زندگی شهری، ماشینی و پشت میزنشینی ذکر کرد و افزود: بی‌تحرکی علاوه بر بروز انواع بیمار‌های جسمی و حرکتی، بیماری‌های روحی و روانی را تولید می‌کند.

دکتر بایبوردی به عوارض بی‌تحرکی در دوران کرونا  اشاره کرد و گفت: آژیر کم‌تحرکی و بی‌تحرکی دانش‌آموزان مدارس به صدا درآمده است.

وی اظهار داشت: ورزش و تحرک دانش‌آموزان می‌تواند زمینه‌های کاهش برخی از مهارت‌ها از جمله مهارت ارتباطات اجتماعی را رفع کند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: شادابی و نشاط، سلامت و دوری از آسیب‌های اجتماعی از جمله و مهمترین دستاوردهای ورزش ارزیابی می‌شود.

وی تصریح کرد: جامعه‌ای که در آن ورزش کردن جزو فرهنگ مردمش نباشد جامعه پویایی نمی‌تواند باشد.

دکتر بایبوردی گفت: خرج کردن در ورزش، هزینه نیست؛ بلکه سرمایه‌گذاری است و هر چه در ورزش بیشتر سرمایه‌گذاری کنیم، مجبور نخواهیم بود برای رفع مشکلات اجتماعی دنبال دلیل و مدرک بگردیم.

 

مطالب مشابه
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + بیست =