پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۱۵:۳۵:۵۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرزندان شهدا میراث‌داران نظام هستند

فرماندار آران و بیدگل گفت: فرزندان شهدا میراث‌داران نظام هستند و باید در حفظ آن بکوشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری ایمنا از اصفهان علی اکبر رضایی در آئین تجلیل از فرزندان شهدای شاغل در شهرداری آران و بیدگل، اظهار کرد: فرزندان شهدا میراث داران اصلی کشور و نظام هستند و باید در حفظ آن تلاش کنند. وی با اشاره به اینکه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری ایمنا از اصفهان علی اکبر رضایی در آئین تجلیل از فرزندان شهدای شاغل در شهرداری آران و بیدگل، اظهار کرد: فرزندان شهدا میراث داران اصلی کشور و نظام هستند و باید در حفظ آن تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه فرزندان شهدا و ایثارگران بیشترین هزینه را برای انقلاب پرداختند، افزود: امروز حفظ سرمایه نظام در افزایش رضایتمندی مردم است که فرزندان شهدا و بسیجیان باید در نگهداری آن تلاش کنند.

فرماندار آران و بیدگل گفت: امروز این کشور در دست فرزندان و جاماندگان شهدا و ایثارگران امانت است و مسئولان وام داران خون شهدا و خادمان این مردم هستند که باید سرمایه‌های اجتماعی و رضایت مردمی را که ریشه در نظام اداری دارد حفظ کنند.

رضایی حذف فسادهای اداری از جمله رانت و تبعیض را کمک به افزایش رضایتمندی مردم از نظام دانست و تصریح کرد: کسانی‌که کمترین هزینه را برای انقلاب دادند گاهاً در دستگاه‌های اجرایی مرتکب فساد شده و عوامل نارضایتی مردم را به وجود می‌آورند.

وی اضافه کرد: فساد در هر کجای دستگاه‌های اجرایی سبب کاهش اعتماد مردم و سرمایه‌های نظام می‌شوند که البته ما باید در رفع این فسادها بکوشیم و نگهبان و حافظ نظام و کشور باشیم.

فرماندار آران و بیدگل بیان کرد: نسبت مفسدین با ایثارگران قابل قیاس نیست زیرا فرزندان و بازماندگان شهدا و ایثارگران بیشترین هزینه را برای این انقلاب پرداخته و با جان و دل سعی در نگهداری و حفظ آن دارند لذا بیشترین رضایتمندی از عملکرد ادارات مربوط به این قشر است.

وی خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم کنیم تا با عملکرد جهادی و انقلابی این میراث که رضایت اجتماعی و مردمی است حفظ شود از هدف و آرمان شهدا پاسداری کنیم نکند خدایی ناکرده اصل خود را فراموش کنیم و یادمان برود چه عزیزانی را در این راه از دست دادیم.

فرماندار آران و بیدگل گفت: صاحبان واقعی کشور بازماندگان شهدا هستند باید احترام این جایگاه را خودمان نگه داریم و در حفظ آن بکوشیم هر فرزند بسیجی و شهید خود تابلو عدالت و انصاف در ادارات است و دادخواهی مردم را در مقابل فساد اداری صیانت می‌کند.

مسئولان و مردم با تلاش برای پیشرفت کشور قدردان خون شهدا باشند

شهردار آران و بیدگل نیز در این آئین اظهار کرد: امیرالمومنین حضرت علی (ع) در تقدیر و تجلیل از فرزندان شهدا بهترین اسوه و الگواست وی زندگی خود را وقف بازماندگان شهدای صدر اسلام کرد و یتیمان را مورد نوازش قرار می‌داد.

محسن صانعی با اشاره به جان‌فشانی شهدا در هشت سال دفاع مقدس افزود: شهدای انقلاب و شهدای مدافع حرم برای همیشه درتاریخ ایران عزیز ماندگار است.

وی گفت: مردم و مسئولان باید با همت بلند و تلاش برای پیشرفت و امنیت کشور که آرمان شهدا بوده است، قدردان خون شهدا باشند.

به گزارش ایمنا؛ به‌مناسبت ۲۲ اسفندماه، روز بزرگداشت شهدا از فرزندان شهید در شهرداری آران و بیدگل تجلیل شد.

مطالب مشابه
ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور و برای مدت ۵ روز آغاز شد. احمد وحیدی وزیر کشور، صبح چهارشنبه در تالار وزارت کشور و در جمع خبرنگاران حاضر شد و طی سخنانی آغاز فرآیند ثبت نام نامزدها را اعلام […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

دومین نشست اعضای هیأت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی و با حضور اعضای هیئت نظارت و هیئت اجرایی انتخابات این شهرستان برگزار و در خصوص تعیین شعب اخذ رأی بحث و تبادل‌نظر شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار، شامگاه سه‌شنبه ۸خردادماه در جمع نمازگزاران مسجد محبین علیهم‌السلام شهر نوش‌آباد حضور یافت و پس از اقامه نماز به صورت چهره به چهره پاسخگویی سئوالات و درخواست‌های مردم متدین این محله بود.

۹ خرداد ۱۴۰۳

مرکز ‘مشاوره خانواده مهر’ و ‘مرکز هدایت و مشاوره’ ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آران و بیدگل با حضور امام‌جمعه، فرماندار، معاون اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

۹ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 9 =