پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۱۵:۰۱:۵۰
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بازدید فرماندار شهرستان آران و بیدگل از دهکده اقتصاد مقاومتی شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از دهکده اقتصاد مقاومتی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار به همراه مسئول قرارگاه جهادی بسیج سازندگی از روند اجرای دهکده اقتصاد مقاومتی این شهرستان بازدید کرد. ساخت نیروگاه خورشیدی، کاشت نخل خرما و احداث باغ زیتون از جمله پروژه‌های قرارگاه جهادی و محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی است که به منظور توانمندسازی اقشار کم‌برخوردار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار به همراه مسئول قرارگاه جهادی بسیج سازندگی از روند اجرای دهکده اقتصاد مقاومتی این شهرستان بازدید کرد.

ساخت نیروگاه خورشیدی، کاشت نخل خرما و احداث باغ زیتون از جمله پروژه‌های قرارگاه جهادی و محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی است که به منظور توانمندسازی اقشار کم‌برخوردار در دهکده اقتصاد مقاومتی این شهرستان احداث می‌شود.

گفتنی است دهکده اقتصاد مقاومتی با هدف توانمندسازی مردم راه‌اندازی می‌شود و جهادگران، فرماندهان پایگاه‌ها، اعضای صندوق‌های قرض‌الحسنه، تعاونی‌ها و آحاد مردم جامعه هدف در این دهکده هستند.

مطالب مشابه
ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور و برای مدت ۵ روز آغاز شد. احمد وحیدی وزیر کشور، صبح چهارشنبه در تالار وزارت کشور و در جمع خبرنگاران حاضر شد و طی سخنانی آغاز فرآیند ثبت نام نامزدها را اعلام […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

دومین نشست اعضای هیأت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی و با حضور اعضای هیئت نظارت و هیئت اجرایی انتخابات این شهرستان برگزار و در خصوص تعیین شعب اخذ رأی بحث و تبادل‌نظر شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار، شامگاه سه‌شنبه ۸خردادماه در جمع نمازگزاران مسجد محبین علیهم‌السلام شهر نوش‌آباد حضور یافت و پس از اقامه نماز به صورت چهره به چهره پاسخگویی سئوالات و درخواست‌های مردم متدین این محله بود.

۹ خرداد ۱۴۰۳

مرکز ‘مشاوره خانواده مهر’ و ‘مرکز هدایت و مشاوره’ ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آران و بیدگل با حضور امام‌جمعه، فرماندار، معاون اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

۹ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + دوازده =