سرپرست فرمانداری: صیانت از فضای سبز و توسعه پایدار منابع طبیعی در گرو عزم همه آحاد جامعه است

روز درختکاری بهانه‌ای برای مشارکت آحاد مردم در کاشت درختان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در پیامی با گرامیداشت ۱۵ اسفندماه؛ روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی گفت: حفاظت از منابع طبیعی و فضای سبز یکی از سیاست‌های راهبردی برای توسعه کشور و شهرستان و وظیفه همگانی است. وی بیان داشت: بی […]

درختکاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در پیامی با گرامیداشت ۱۵ اسفندماه؛ روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی گفت: حفاظت از منابع طبیعی و فضای سبز یکی از سیاست‌های راهبردی برای توسعه کشور و شهرستان و وظیفه همگانی است.

وی بیان داشت: بی شک روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، فرصتی است تا بدانیم آینده فرزندان کشورمان، به عملکرد امروز ما در حفظ منابع طبیعی گره خورده و توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه نیز از رفتار ما با طبیعت نشأت می گیرد.

رضایی، ‌منابع طبیعی را به عنوان یک سرمایه ملی نام برد و افزود: روز درختکاری بهانه‌ای برای مشارکت آحاد مردم در کاشت درختان است.

وی صیانت از امانت زمین و منابع طبیعی را به عنوان میراث مشترک همه نسل ها یادآورشد و گفت: صیانت از فضای سبز و توسعه پایدار منابع طبیعی در گرو عزم همه آحاد جامعه است.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل ضمن گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و آبخیزداری، این مناسبت را به تمامی دوستداران طبیعت و تلاشگران و زحمتکشان عرصه حفاظت از منابع طبیعی تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد با همراهی و همکاری آحاد مردم عزیز و طبیعت دوست شهرستان آران و بیدگل و تشکل های مردم نهاد فعال در این حوزه ، شاهد حفظ منابع طبیعی و توسعه روزافزون فضای سبز در این خطه کویری باشیم.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی هفته فراجا را به جهادگران عرصه نظم و امنیّت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، متن پیام علی اکبر رضایی با این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَضَّلَ اللَّهُ المُجاهِدینَ بِأَموالِهِم وَأَنفُسِهِم عَلَی القاعِدینَ دَرَجَهً » نساء – ۹۵ نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، […]

۱۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :