قدردانی فرماندار آران و بیدگل از راه‌اندازی مدرسه سما

راه‌اندازی مدرسه سما در این شهرستان که با حمایت و همکاری مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان صورت گرفت، اقدامی قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری آنا، علی ‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشستی با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: راه‌اندازی مدرسه سما در این شهرستان که با حمایت و همکاری مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان صورت گرفت، اقدامی قابل ستایش است. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری آنا، علی ‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشستی با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: راه‌اندازی مدرسه سما در این شهرستان که با حمایت و همکاری مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان صورت گرفت، اقدامی قابل ستایش است.

وی با اشاره به پیشینه درخشان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان عنوان کرد: فعالیت‌های پژوهشی در قالب سرای نوآوری منابع طبیعی، ماسه بادی، نمک و اکوتوریسم اگر منجر به خروجی مناسب علمی و پژوهشی شود مورد تأیید ماست.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به ظرفیت‌های فوق‌العاده این شهرستان در زمینه‌های گوناگون علمی فرهنگی وآموزشی اشاره کرد و یادآور شد: منابع انسانی و خیّران قابلیت‌های دیگری برای پیشبرد اهداف آموزش عالی و آموزش و پرورش در این منطقه عظیم کویری است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان هم در این نشست با اشاره به سوابق فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان آران و بیدگل بیان کرد: با همت بلند و همکاری خوب از مهر ۱۴۰۰ مدرسه سمای ابتدایی پسرانه آران و بیدگل با پذیرش ۱۲۰ دانش‌آموز کار خود را آغاز کرد و آمادگی داریم در مقاطع دیگر تحصیلی فعالیت مدرسه سما در این شهرستان نخبه‌پرور گسترش یابد.

میثم عرب‌زاده تبیین کرد: تعیین تکلیف زمین دانشگاه آزاد اسلامی آران و بیدگل و اخذ سند آن از دیگر اقدامات در ماه‌های گذشته است و این آمادگی وجود دارد چنانچه حمایت‌های لازم از سوی مجموعه خیّران و نخبگان آن شهرستان صورت گیرد با توجه به وجود بیمارستان‌های ثامن‌الائمه و امام حسن مجتبی علیه‌السلام رشته‌های علوم پزشکی و پیراپزشکی را در آران و بیدگل راه‌اندازی کنیم.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :