دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
۱۸:۵۶:۵۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

برگزاری همایش خوشنویسی «مشق نور» در آران و بیدگل

نخستین همایش خوشنویسی «مشق نور» همراه با با کتابت آیات نورانی قرآن‌کریم، نهج‌البلاغه و اشعار فارسی همراه با گرامی‌داشت روز ملّی خلیج‌فارس در شهرستان آران‌ و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور علی اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان، نخستین همایش « مشق نور» همراه با کتابت آیات نورانی قرآن‌کریم، نهج‌البلاغه و اشعار فارسی به همّت انجمن خوشنویسان آران و بیدگل برگزار شد. رضایی در این مراسم با بیان نقش و اهمیّت خوشنویسی در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور علی اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان، نخستین همایش « مشق نور» همراه با کتابت آیات نورانی قرآن‌کریم، نهج‌البلاغه و اشعار فارسی به همّت انجمن خوشنویسان آران و بیدگل برگزار شد.

رضایی در این مراسم با بیان نقش و اهمیّت خوشنویسی در دین اسلام، خوشنویسی را یک هنر بزرگ نام برد و افزود: توسعه هنر خوشنویسی به لحاظ دسترسی آسان و ظرفیت بالای آن یک ضرورت است.

وی گفت: هنرخوشنویسی هنری برخاسته از فرهنگ والای ایرانی و اسلامی است که می تواند در حوزه انسان‌سازی می‌تواند اثرگذار باشد.

گفتنی است این همایش با برگزاری کارگاه تذهیب، کارگاه مرمّت و مشق خوشنویسی توسط هنرمندان خوشنویس شهرستان آران‌ و بیدگل همراه بود.

در پایان این همایش از دو دهه فعالیت‌های استاد عباس متولی در سمت مدیریت انجمن خوشنویسان آران‌ و بیدگل، و نیز از حمایت‌های خیّرین در توسعه هنر خوشنویسی، با اهدای لوح سپاس و هدیه، تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشست دوره‌ای مدیران تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان در منطقه گردشگری اسفرجان شهرستان شهرضا برگزار شد، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل به عنوان اداره برتر در ارزیابی عملکرد ادارات تبلیغات اسلامی استان اصفهان در سال […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه و فرماندار آران و بیدگل، مسئولان، روحانیون و اقشار مختلف مردم با سخنرانی نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تسلیت فرار رسیدن سی‌وچهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و گرامیداشت شصتمین سالروز قیام خونین ۱۵خرداد۱۳۴۲ پیامی صادر کرد. وی در این پیام آورده است: چهاردهم خردادماه، سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲
براساس مصوبه هیأت وزیران، ساعت کاری ادارات از ۱۵ خردادماه تغییر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران، به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، از ساعت ۶:۰۰ […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + یازده =