شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۲۱:۲۶:۳۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

شرایط اقتصادی فعلی نیازمند جهاد تبیین است

تعدادی از فعالان حوزه خانواده و زنان فرهیخته با فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار در نشست با بانوان فعال در حوزه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی شهرستان با بیان اینکه جامعه بر نقش بانوان حرکت کرده و استوار است، گفت: امروز منشاء بسیاری از کنش‌های جامعه به واسطه حضور و فعالیت بانوان صورت می‌پذیرد و بهره‌گیری از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار در نشست با بانوان فعال در حوزه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی شهرستان با بیان اینکه جامعه بر نقش بانوان حرکت کرده و استوار است، گفت: امروز منشاء بسیاری از کنش‌های جامعه به واسطه حضور و فعالیت بانوان صورت می‌پذیرد و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و گفتمان‌ها موجب پیشرفت و ارتقاء سطح خدمات می‌شود.

وی افزود: بانوان افسران اقتصاد مقاومتی هستند که قدرت و میزان خرید خانواده‌ ­ها را در دست دارند و می‌توانند با صرفه جویی و جلوگیری از تجمل ­گرایی نقش اساسی در اقتصاد و مدیریت خانواده و جامعه داشته باشند.

رضایی با اشاره به اجرای طرح تحول اقتصادی تأکید کرد: بانوان با توجه به نقش مهمی که می‌توانند در جهاد تبیین داشته باشند دولت را در اجرای طرح تحول اقتصادی کمک کنند‌.

وی افزود: کاهش اعتماد جامعه نسبت مسئولان نظام باعث شده تا زمینه پذیرش برخی موضوعات سست و بدون مبنا در جامعه افزایش یافته است. این مسائل باعث شده است که ضرورت جهاد تبیین در شرایط فعلی افزایش یابد.

وی تصریح کرد: دشمن‌شناسی، لحظه‌شناسی، حب به ولایت از جمله معیارهای مهم در راستای مبارزه و غلبه بر دشمن بوده و بانوان با مطالعه در این زمینه‌ها می توانند در روشنگری افراد جامعه سهیم شوند‌.

در این نشست تعدادی از فعالان حوزه زنان و خانواده دیدگاه‌های خود را درخصوص مسائل فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی بیان کردند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گزارش تصویری بازدید میدانی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان از مراکز زیارتی، اقامتی، گردشگری و انتظامی و بررسی مسائل مربوط به حوزه گردشگری

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با جمعی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به منظور بررسی دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست مطالبه‌گری و هم‌اندیشی در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی سیاسی و اجتماعی در محل مرکز نیکوکاری ولایت مهد قرآن کریم این شهرستان برگزار شد.

۴ فروردین ۱۴۰۲
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =