شرایط اقتصادی فعلی نیازمند جهاد تبیین است

تعدادی از فعالان حوزه خانواده و زنان فرهیخته با فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار در نشست با بانوان فعال در حوزه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی شهرستان با بیان اینکه جامعه بر نقش بانوان حرکت کرده و استوار است، گفت: امروز منشاء بسیاری از کنش‌های جامعه به واسطه حضور و فعالیت بانوان صورت می‌پذیرد و بهره‌گیری از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار در نشست با بانوان فعال در حوزه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی شهرستان با بیان اینکه جامعه بر نقش بانوان حرکت کرده و استوار است، گفت: امروز منشاء بسیاری از کنش‌های جامعه به واسطه حضور و فعالیت بانوان صورت می‌پذیرد و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و گفتمان‌ها موجب پیشرفت و ارتقاء سطح خدمات می‌شود.

وی افزود: بانوان افسران اقتصاد مقاومتی هستند که قدرت و میزان خرید خانواده‌ ­ها را در دست دارند و می‌توانند با صرفه جویی و جلوگیری از تجمل ­گرایی نقش اساسی در اقتصاد و مدیریت خانواده و جامعه داشته باشند.

رضایی با اشاره به اجرای طرح تحول اقتصادی تأکید کرد: بانوان با توجه به نقش مهمی که می‌توانند در جهاد تبیین داشته باشند دولت را در اجرای طرح تحول اقتصادی کمک کنند‌.

وی افزود: کاهش اعتماد جامعه نسبت مسئولان نظام باعث شده تا زمینه پذیرش برخی موضوعات سست و بدون مبنا در جامعه افزایش یافته است. این مسائل باعث شده است که ضرورت جهاد تبیین در شرایط فعلی افزایش یابد.

وی تصریح کرد: دشمن‌شناسی، لحظه‌شناسی، حب به ولایت از جمله معیارهای مهم در راستای مبارزه و غلبه بر دشمن بوده و بانوان با مطالعه در این زمینه‌ها می توانند در روشنگری افراد جامعه سهیم شوند‌.

در این نشست تعدادی از فعالان حوزه زنان و خانواده دیدگاه‌های خود را درخصوص مسائل فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی بیان کردند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :