جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۵:۵۳:۴۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

مسئولان شهرستان روحیه خدمتگزاری و کار جهادی را در «جهاد تبیین» مورد توجه قرار دهند

سلسله نشستهای بصیرتی با موضوع «جهاد تبیین» ویژه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، نشست بصیرتی با موضوع “جهاد تبیین” ویژه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد. دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: امروزه شاهد جنگ نرم و نقشه‌های شوم […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، نشست بصیرتی با موضوع “جهاد تبیین” ویژه مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد.

دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: امروزه شاهد جنگ نرم و نقشه‌های شوم دشمنان علیه ایران اسلامی به ویژه جوانان و نوجوانان هستیم که در این خصوص مدیران و نهادهای انقلابی جهت تحقق جهاد تبیین، بر خنثی سازی نقشه‌های دشمنان انقلاب اسلامی نقش بسیار مهم دارند.

وی ارتباط مؤثر با مردم را یکی از موضوعات مهم در بحث جهاد تبیین دانست و افزود: مسئولان شهرستان روحیه خدمتگزاری و کار جهادی را در جهاد تبیین و به نوعی مسئولیت پاسخگویی شبهات را با رویکرد تبیین مورد توجه قرار دهند.

وی گفت: تأکید رهبر معظم انقلاب بر مسئولیت همگان به خصوص جوانان، مسئولان و مدیران و افراد مؤثر بر افکار و فضای عمومی در جهت حرکت و جهاد تبیین، بایسته‌ها و اولویت هایی را فرا روی مسئولین اجرایی قرار داده است.

وی تأکیدکرد: همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان بویژه دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی درخصوص جهاد تبیین وظیفه مضاعف دارند و باید با حرکتی جهادی در میدان تبیین حضور یابد و ارزش‌ها، اهداف و دستاوردهای انقلاب را برای نسل جوان تبیین کنند.

گفتنی است سلسله نشست های بصیرتی با موضوع “جهاد تبیین” با حضور دکتر رضا صفری، فعال رسانه و مسئول اسبق بسیج رسانه استان اصفهان ویژه مدیران و روسای دستگاههای اجرائی و اداری شهرستان آران و بیدگل در سالن ۴ دی فرمانداری و با محوریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ روز شمار و محور برنامه‌های هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما متّحدیم» مصوب ستاد کل نیروهای مسلّح و ستاد بزرگداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس به شرح زیر اعلام شد: روز اول هفته دفاع مقدس جمعه سی و یکم شهریورماه: عنوان روز “پیشکسوتان […]

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در آستانه هفته دفاع مقدس، همایش سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز صبح امروز (چهارشنبه) ۲۹ شهریورماه با حضور خانواده معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، امام‌جمعه، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان در سالن ۴دی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
فرماندار آرن و بیدگل: تبیین فرهنگ دفاع مقدس، رفع شبهات، بیان شرایط خاص خانواده شهدا و تشریح واقعیات جنگ تحمیلی برای نسلی که جنگ را ندیده و درک نکرده ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اصحاب رسانه به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در سالن ۴ فرمانداری برگزار شد. رضایی فلسفه وجودی برگزاری بزرگداشت هفته […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

در آستانه چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان‌ آران‌ و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان با اصحاب‌رسانه شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =