سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۱:۱۵:۰۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

آیین کلنگ زنی احـداث آموزشـگاه ۹ کلاسـه در آران و بیـدگل

با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل آیین کلنگ زنی احداث آموزشگاه 9 کلاسه شهید اصغر حیدری‌مقدم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، طی آیینی با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین استان و شهرستان کلنگ آموزشگاه ۹ کلاسه شهید اصغر حیدری‌مقدم با مشارکت خیّر حاج احمد حیدری‌مقدم به زمین زده شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این مراسم ضمن قدردانی از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، طی آیینی با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین استان و شهرستان کلنگ آموزشگاه ۹ کلاسه شهید اصغر حیدری‌مقدم با مشارکت خیّر حاج احمد حیدری‌مقدم به زمین زده شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این مراسم ضمن قدردانی از همّت خیّرین مدرسه ساز در شهرستان گفت: مدرسه سازی یکی از راه‌هایی است که کودکان این مرز و بوم را به سوی تعلم و نیکی رهنمون می‌سازد و با نگاهی به آینده، پیشرفت و ارتقای کشور را در همه حوزه‌ها به ارمغان می‌آورد.

وی با اشاره به اینکه هیچ جامعه‌ای نمی‌تواند بدون توسعه علمی به توسعه پایدار که تضمین کننده سربلندی، اقتدار، عزت، رفاه و سعادت آن جامعه هست، دست پیدا کند اظهار داشت: برای رسیدن به این توسعه علمی، نیاز است که فرزندان هر کشور در محیط‌های علمی مناسب و مدارس مجهز و پیشرفته رشد و تحصیل کنند.

رضایی با تأکید بر اینکه مدرسه سازی باقیات‌ الصالحاتی است که هم در این دنیا و هم در آخرت نتایج بزرگی برای افراد دارد. افزود: خیّرین مدرسه ساز با ایثار مال خود در پیشرفت کودکان و نوجوانان ایرانی و ساخت ایران عزیز در آینده سهم بسزایی داشته و دارند.

گفتنی است برای ساخت این آموزشگاه ۱۸ میلیارد تومان اختصاص یافته که ۵۰ درصد آن توسط خیّر گرانقدر حاج احمد حیدری‌مقدم پرداخت می شود.

 

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 25 اسفندماه، روز شهردار را به شهرداران شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام به شرح زیر است: نام‌گذاری ۲۵ اسفندماه؛ با تأسی از سالروز شهادت سردار افتخارآفرین لشکر۳۱ عاشورا شهید مهدی باکری به‌عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصت مغتنمی برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 13 =