پیام فرماندار شهـرستان آران و بیـدگل به مناسبت اشـرف الاعیـاد، عیـد سعیـد غدیـر خـم

علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی، عید سعید غدیر خم را به عموم مسلمین جهان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم الْیَوْمَ أَکْمَلْتُ لَکُمْ دِینَکُمْ وَأَتْمَمْتُ عَلَیْکُمْ نِعْمَتِی وَ رَضِیتُ لَکُمُ الْإِسْلَامَ دِینًا (سوره مائده، آیه ۳) امروز، دین شما را به حد کمال رسانیدم و بر شما نعمتم را تمام کردم و بهترین آیین را که […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
الْیَوْمَ أَکْمَلْتُ لَکُمْ دِینَکُمْ وَأَتْمَمْتُ عَلَیْکُمْ نِعْمَتِی وَ رَضِیتُ لَکُمُ الْإِسْلَامَ دِینًا (سوره مائده، آیه ۳)

امروز، دین شما را به حد کمال رسانیدم و بر شما نعمتم را تمام کردم و بهترین آیین را که اسلام است برایتان برگزیدم

هجدهم ذى الحجه، روز «عیدُاللهِ الاکبر»، «عید اهل‌بیت محمد(ص)»، «اشرف الاعیاد» یعنى «عید غدیر» است روزى که در آن مهم‌ترین واقعه تاریخ اسلام یعنى تعیین امام و ولى جامعه اسلامى توسط خاتم پیامبران رقم خورد؛ چرا که اگر این واقعه رخ نمى‌داد، رسالت پیامبر(ص) به ‌عنوان مهم‌ترین هدف بعثت ایشان ‌بى‌ثمر و بی‌نتیجه مى ‌ماند.

غدیر نه تنها یک رویداد و واقعه مهم تاریخی، بلکه گنجینه ارزشمندی سرشار از مفاهیم و پیام‌های الهام بخش و آموزنده است که تأسی به آن‌ها، می تواند آینده درخشانی را برای مسلمین جهان و همه جوامع بشری در طول تاریخ و اعصار به ارمغان بیاورد.

اساسی‌ترین پیام رویداد غدیر، نقش بی بدیل امام و امّت در حکومت اسلامی و عنایت مخصوص خداوند متعال به وجود پر خیر و برکت امام و رهبر در رأس جامعه دینی است و امروز که پرچم ولایت فقیه به عنوان استمرار این حرکت الهی در دست با کفایت مرجع عالیقدر و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است ضرورت توجه به مقام رهبرى جامعه اسلامى و پیروى از دستورات و فرامین رهبر معظم انقلاب، در مواجهه با مخاطرات و مشکلات جامعه اسلامى بسیار حائز اهمیت است.

اینجانب با تبریک این عید بزرگ و خجسته به عموم مسلمین به ویژه مردم شریف و ولایت‌مدار شهرستان آران و بیدگل، موفقیت همگان را در پیمودن راه شهداء، با بهره گیری از آرمانهای بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی و در پرتو منویّات رهبر معظم انقلاب اسلامی و توفیق بهره‌مندی از زلال جوشان غدیر مولی الموحدین حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

علی اکبر رضایی

فرماندار شهرستان آران و بیدگل

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :