بهره برداری از ۴ طرح عمرانی، کشاورزی در بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل

همزمان با هفته دولت، 4 طرح عمرانی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر 82 میلیارد و 439 میلیون ریال در بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، ۴ طرح عمرانی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۸۲ میلیارد و ۴۳۹ میلیون ریال با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و جمعی از مسئولین شهرستان به بهره برداری رسید. فرماندار شهرستان آران و بیدگل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، ۴ طرح عمرانی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۸۲ میلیارد و ۴۳۹ میلیون ریال با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و جمعی از مسئولین شهرستان به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: طرح آبیاری کم فشار در ۱۲۰ هکتار از زمین در مزرعه‌ای در شهر نوش آباد بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل با هزینه‌ای بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۴۳۹ میلیون در حوزه کشاورزی این شهرستان افتتاح و اجرا شد.

فرماندار با بیان اینکه در این سیستم آبیاری امکان کنترل بیشتری برای کشاورز فراهم می شود گفت: این سیستم آبیاری راه حل میانه‌ای بین سیستم بارانی و قطره‌ای است که امکان دستیابی به راندمان توزیع آب در مزارع تا حد ٩۵ % در شرایط اجرای خوب را فراهم می کند.

رضایی افزود: همچنین زیرسازی و آسفالت معابر روستای محمدآباد و یزدل بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد ریال توسط دهیاری و شورای اسلامی و اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

وی گفت: جدول‌گذاری و کف فرش معابر روستای یزدل بخش مرکزی  به متراژ ۱۲۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :