دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
۱۷:۱۰:۰۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بهره برداری از ۴ طرح عمرانی، کشاورزی در بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل

همزمان با هفته دولت، 4 طرح عمرانی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر 82 میلیارد و 439 میلیون ریال در بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، ۴ طرح عمرانی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۸۲ میلیارد و ۴۳۹ میلیون ریال با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و جمعی از مسئولین شهرستان به بهره برداری رسید. فرماندار شهرستان آران و بیدگل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، ۴ طرح عمرانی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۸۲ میلیارد و ۴۳۹ میلیون ریال با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و جمعی از مسئولین شهرستان به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: طرح آبیاری کم فشار در ۱۲۰ هکتار از زمین در مزرعه‌ای در شهر نوش آباد بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل با هزینه‌ای بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۴۳۹ میلیون در حوزه کشاورزی این شهرستان افتتاح و اجرا شد.

فرماندار با بیان اینکه در این سیستم آبیاری امکان کنترل بیشتری برای کشاورز فراهم می شود گفت: این سیستم آبیاری راه حل میانه‌ای بین سیستم بارانی و قطره‌ای است که امکان دستیابی به راندمان توزیع آب در مزارع تا حد ٩۵ % در شرایط اجرای خوب را فراهم می کند.

رضایی افزود: همچنین زیرسازی و آسفالت معابر روستای محمدآباد و یزدل بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد ریال توسط دهیاری و شورای اسلامی و اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

وی گفت: جدول‌گذاری و کف فرش معابر روستای یزدل بخش مرکزی  به متراژ ۱۲۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشست دوره‌ای مدیران تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان در منطقه گردشگری اسفرجان شهرستان شهرضا برگزار شد، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل به عنوان اداره برتر در ارزیابی عملکرد ادارات تبلیغات اسلامی استان اصفهان در سال […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه و فرماندار آران و بیدگل، مسئولان، روحانیون و اقشار مختلف مردم با سخنرانی نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تسلیت فرار رسیدن سی‌وچهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و گرامیداشت شصتمین سالروز قیام خونین ۱۵خرداد۱۳۴۲ پیامی صادر کرد. وی در این پیام آورده است: چهاردهم خردادماه، سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲
براساس مصوبه هیأت وزیران، ساعت کاری ادارات از ۱۵ خردادماه تغییر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران، به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، از ساعت ۶:۰۰ […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + چهار =