پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲
۱۵:۰۸:۳۴
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بازدید فرماندار شهرستان آران و بیدگل از سه واحد تولیدی شرکت تعاونی کشاورزی دامداران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، در راستای پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید، از سه واحد تولیدی شرکت تعاونی کشاورزی دامداران شهرستان آران و بیدگل بازدید کرد.  در این دیدار که با همراهی رئیس اداره جهاد کشاورزی و رئیس اداره تعاون روستایی انجام شد فرماندار شهرستان آران و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، در راستای پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید، از سه واحد تولیدی شرکت تعاونی کشاورزی دامداران شهرستان آران و بیدگل بازدید کرد.

 در این دیدار که با همراهی رئیس اداره جهاد کشاورزی و رئیس اداره تعاون روستایی انجام شد فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن بازدید از سه واحد تولیدی ایستگاه جمع‌آوری شیر، کارخانه تولید خوراک دام و کارخانه در حال احداث صنایع تبدیلی لبنی، از نزدیک در جریان تولید و توزیع خوراک دام قرار گرفت.

رضایی اظهار داشت: این شرکت تعاونی به عنوان یکی از توانمندترین تشکل‌های بخش کشاورزی شهرستان با عضویت بیش از ۴۲۵۰ نفر از دامداران منطقه با ظرفیت‌های قابل توجه نظیر کارخانه تولید خوراک دام، کارخانه مواد لبنی، آزمایشگاه آنالیز شیر و خوراک دام و ایستگاه‌های متعدد جمع‌آوری شیر، انبارها و مراکز خرید و فروش محصولات دامی، توانسته نقش‌ برجسته‌ای در ارتقای صنف دامپروری و اشتغال شهرستان ایفا کند.

فرماندارآران و بیدگل با تأکید بر این که این شرکت دارای مرکز جمع‌آوری روزانه ۳۵ تن شیر است، اظهار کرد: راه اندازی واحد تولید نهاده‌ و کنسانتره برای تأمین بخشی از نیاز دامداریهای عضو تعاونی، توزیع انواع سموم و مواد ضدعفونی به منظور رعایت موارد بهداشتی در دامداریها و توزیع نهاده‌های دامی یارانه ای خریداری شده فی ما بین اعضاء از مهم‌ترین فعالیت‌های این شرکت می باشد.

وی با اشاره به اینکه سازندگی و خودکفایی و امنیّت غذایی ایران اسلامی، جز با تلاش‌های مستمر و صادقانه همه دست اندرکاران و تولیدکنندگان کشور حاصل نمی شود، افزود: این شرکت با تولید دامی در سطح روستاها و به تبع آن افزایش بهره‌وری از نهاده‌های دامی، توسعه صنعت لبنیات حاصل از شیر، توسعه اشتغال پایدار روستایی و بهبود معیشت خانوارهای روستایی را فراهم ساخته است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پایان این بازدید از تلاش مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی کشاورزی دامداران شهرستان که در راستای تأمین و توزیع نهاده‌های دامی که موجب فراغت بال اقتصادی دامداران در شرایط موجود شده است، قدردانی کرد.

مطالب مشابه
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 4 =