پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲
۱۵:۴۴:۴۸
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

سامانه الکترونیکی«ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان اصفهان» فعال شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: فعالان اقتصادی این شهرستان می‌توانند به صورت الکترونیکی مشکلات و درخواست‌های خود را در سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اصفهان ثبت کنند. وی افزود: سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به آدرس […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: فعالان اقتصادی این شهرستان می‌توانند به صورت الکترونیکی مشکلات و درخواست‌های خود را در سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اصفهان ثبت کنند.

وی افزود: سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به آدرس الکترونیکی  https://tashil.stsm.ir برای ثبت مشکلات و درخواست‌های فعالان اقتصادی استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل به ویژه صنعتگران و معدنکاران و تلاشگران حوزه کشاورزی (صنایع تبدیلی) و گردشگری راه‌اندازی شده و آنها می‌توانند برای ثبت مشکلات مرتبط با دستگاههای زیربنایی نظیر منابع طبیعی، محیط زیست، بدهی‌های معوق آب، برق، گاز و درخواست تسهیلات بانکی، استمهال و تأمین نقدینگی برای راه‌اندازی و تکمیل طرح‌های نیمه تمام اقدام نمایند.

دکتر رضایی بیان داشت: فعالان اقتصادی در حوزه‌های مختلف استان و شهرستان، پس از ثبت‌نام در سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و اخذ کد پیگیری باید برای ارائه کد پیگیری و مدارک و مستندات مورد نیاز، به اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان واقع در خیابان ۲۲بهمن(مجموعه اداری غدیر) مراجعه کنند.

وی ادامه داد: حسب اعلام اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، فعالان اقتصادی که طرح درخواست داده‌اند، در جلسه تسهیل و رفع موانع تولید استان حاضر می‌شوند و پس از طرح موضوع به صورت مختصر و مستند، متن مصوبه تایید و  امضا می‌شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل  خاطرنشان کرد: مصوبه صادره از طریق دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع (اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان) به منظور انجام مکاتبات و سایر اقدامات و هماهنگی‌های مورد نیاز اجرا می‌شود.

وی یادآور شد: کارگروه یاد شده، مختص به بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی با دستگاه‌های اجرایی بوده و امکان بررسی و اخذ مصوبه در سایر موارد و موضوعات، وجود ندارد.

مطالب مشابه
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =