همزمان با هفته تعاون؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل از ۳ شرکت تعاونی تولیدی فعال این شهرستان بازدید کرد

بیش از ۸۰۰ واحد تولیدی با ظرفیت اشتغال افزون بر ۱۸ هزار نفر در شهرستان آران ‌و بیدگل فعالیت دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با هفته تعاون دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از ۳ شرکت تعاونی تولیدی فعال این شهرستان بازدید کرد. دکتر بایبوردی با اشاره به نقش تعاونی‌ها در تحقق «اصول حکمرانی خوب و مطلوب اقتصادی» گفت: با تعاونی‌ها می‌توانیم زمینه‌های مشارکت حداکثری سرمایه‌های اجتماعی در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با هفته تعاون دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از ۳ شرکت تعاونی تولیدی فعال این شهرستان بازدید کرد.

دکتر بایبوردی با اشاره به نقش تعاونی‌ها در تحقق «اصول حکمرانی خوب و مطلوب اقتصادی» گفت: با تعاونی‌ها می‌توانیم زمینه‌های مشارکت حداکثری سرمایه‌های اجتماعی در تولید را فراهم‌ترکنیم.

وی به نقش مردم در تقویت بخش‌های مختلف اقتصادی اشاره و خاطرنشان کرد: بدون شک مردم از طریق تعاونی‌ها توانسته‌اند به عنوان «بازیگران و یاریگران اصلی اقتصاد کشور» قلمداد شوند؛ چرا که تعاونی، نوعی «مردمی کردن و مردمی سازی اقتصاد» ایران بوده است.

وی اظهار داشت: همزمان با هفته تعاون ۳ شرکت تعاونی با سرمایه‌گذاری حدود ۹.۵ میلیارد تومان بخش خصوصی در شهرستان آران و بیدگل راه اندازی شد.

دکتر بایبوردی افزود: شرکت تعاونی تولید مرغ تخم گذار زرین کویر با هزینه ۶ میلیارد تومان، شرکت تعاونی نگین کرکره آروین با تولید ورق و کرکره با هزینه ۳ میلیارد تومان و شرکت تعاونی طوبی‌نگار هلال با تولید و بسته‌بندی سبزیجات بانوان با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان است که با راه اندازی این شرکت‌ها برای بیش از ۲۰ نفر شغل ایجاد شده است.

وی خاطر نشان کرد: بیش از ۸۰۰ واحد تولیدی با ظرفیت اشتغال افزون بر ۱۸ هزار نفر در شهرستان آران ‌و بیدگل فعالیت دارند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در شرکت تعاونی بهداشتی- درمانی کمیل با مدیریت این شرکت، دکتر آرش خاتمی دیدار و در جریان اقدامات این شرکت آشنا شد.تولید انواع البسه و دستکش‌های بیمارستانی و طبی، واردات و صادرات انواع داروهای داخلی و خارجی و فرآورده‌های بهداشتی درمانی و تجهیزات پزشکی از جمله فعالیت‌های این شرکت تعاونی است.

دکتر بایبوردی همچنین با حضور در شرکت تعاونی تکنودام با مدیریت این شرکت، مهندس خلیل الله نیکوفرد گفتگو کرد. پرورش و تولید گاو شیری از جمله فعالیت‌های این شرکت تعاونی است.

شرکت تعاونی مرغداری مروارید با مدیریت حسین نادری صفا از دیگر تعاونی‌هایی بود که فرماندار بازدید کرد. این شرکت تعاونی در زمینه پرورش و تولید مرغ گوشتی فعالیت می‌کند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :