معاون فرماندار: شهرستان آران و بیدگل ۶ و ۷ دی میزبان شهدای گمنام است

شهدای گمنام در قالب کاروان شهید خرازی در شهرهای نوش‌آباد، سفیدشهر، ابوزیدآباد، آران و بیدگل و روستاهای این شهرستان تشییع می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی محمد یوسفیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری این شهرستان در نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی تشییع شهدای گمنام دفاع مقدس گفت: شهرستان آران و بیدگل روزهای دوشنبه و سه‌شنبه  ۶ و ۷ دی ماه به قدوم شهدای تازه تفحص شده معطر می‌شود. وی با اشاره […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی محمد یوسفیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری این شهرستان در نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی تشییع شهدای گمنام دفاع مقدس گفت: شهرستان آران و بیدگل روزهای دوشنبه و سه‌شنبه  ۶ و ۷ دی ماه به قدوم شهدای تازه تفحص شده معطر می‌شود.

وی با اشاره به تشییع ۱۱ شهید گمنام در شهرستان آران و بیدگل گفت: این شهدای والامقام در قالب کاروان شهید خرازی در شهرهای نوش‌آباد، سفیدشهر، ابوزیدآباد، آران و بیدگل و روستاهای این شهرستان تشییع می‌شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل با تاکید بر فضاسازی محیطی و معنوی مسیرهای تشییع شهدای گمنام در این شهرستان گفت: مراسم تشییع شهدای گمنام در شهرهای نوش‌آباد، سفیدشهر، ابوزیدآباد و روستاهای دو بخش مرکزی و کویرات از ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۶ دی  ماه آغاز و با حضور باشکوه مردم این مناطق بدرقه خواهد شد.

وی افزود: همچنین مراسم تشییع شهدای گمنام در شهر آران و بیدگل در ۲ مسیر از ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه ۷ دی ماه آغاز خواهد شد.

علی محمد یوسفیان ادامه داد: مسیر نخست تشییع شهدای گمنام در شهر آران و بیدگل، میدان محمد رسول‌الله(ص)، میدان آزادگان، میدان سپاه، میدان امام حسن(ع) و میدان حرم خواهد بود.

وی اضافه کرد: مسیر دیگر تشییع شهدای گمنام در شهر آران و بیدگل، آستان مقدس باب‌المراد امامزاده قاسم(ع)، میدان بسیج، میدان امام خمینی(ره)، خیابان ۲۲ بهمن، خیابان نواب و میدان سردار شهید سلیمانی خواهد بود .

گفتنی است شهدای تازه تفحص شده شانزدهم دی مصادف با شهادت حضرت زهرا(س) در قالب دو کاروان از میدان بزرگمهر  اصفهان تا گلستان شهدا تشییع و در هفت نقطه استان اصفهان به خاک سپرده می شوند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :