شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
۱۹:۱۱:۲۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

مدیر مخابرات شهرستان آران و بیدگل تکریم و معارفه شد

آیین تکریم محمود دهقانی و معارفه ابوالفضل بذرافشان سرپرست اداره مخابرات این شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، هیبتیان معاون شبکه مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل آیین تکریم محمود دهقانی و معارفه ابوالفضل بذرافشان سرپرست اداره مخابرات این شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، هیبتیان معاون شبکه مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل آیین تکریم محمود دهقانی و معارفه ابوالفضل بذرافشان سرپرست اداره مخابرات این شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، هیبتیان معاون شبکه مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین گفت: هدف از قبول مسئولیت، خدمت‌رسانی صادقانه و بی‌منت به مردم است.

وی افزود: پست و مقام ماندنی نیست و آنچه که باقی می‌ماند نام نیکی است که به خاطر انجام وظیفه در اذهان مردم به یادگار می‌ماند.

وی با اشاره به تغییر مدیریتی اداره مخابرات شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: ما بنا به تکلیف، مسئولیتی را می‌پذیریم و روزی باید به دیگری واگذار کنیم و این مسئله امری اجتناب ناپذیر و معمولی است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهار کرد: برای مبارزه با فساد اداری و تکریم واقعی ارباب رجوع، باید به سمت تحقق دولت الکترونیک گام برداریم.

وی با بیان اینکه نگاه مدیران باید نگاه ملی و در جهت رفع مشکلات و توسعه شهرستان باشد، افزود:  ضروریست مسئولان شهرستان آران و بیدگل در حوزه کاری خود و در حد وسع و توان، در راستای عملیاتی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، تلاش و برنامه‌ریزی کنند.

علی اکبر رضایی بر ضرورت حمایت جدی از صنایع داخلی و تحقق رونق تولید به‌ منظور بهره‌گیری حداکثری از کلیه امکانات مخابرات منطقه و ارتباط مؤثر با مدیران و کارشناسان زیرمجموعه با هدف ارتقای کارایی و اثربخشی کارکنان تأکید کرد و گفت:  امروزه بسیاری از موضوعات در شرکت مخابرات از شاخصه های توسعه یافتگی یک جامعه است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ادامه با بیان اینکه مسئولان استانی در واگذاری اختیارات به مدیران این شهرستان اهتمام ویژه داشته باشند، افزود: امیدواریم اداره مخابرات شهرستان آران وبیدگل  بیش از پیش در راستای خدمت رسانی به مردم عزیز گام بردارد و همچون گذشته در عرصه مخابرات کشور و استان اصفهان پیشتاز باشد.

گفتنی است در این آیین، از ۳ دهه خدمات محمود دهقانی تقدیر و رضا بذرافشان به عنوان سرپرست اداره مخابرات شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

 

مطالب مشابه
صبح روز پنج‌شنبه ۹مهرماه؛ دستورات لازم برای تکمیل و تأمین پزشک دو بیمارستان آران و بیدگل از سوی وزیر بهداشت صادر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر بهرام عین‌اللهی در حاشیه بازدید از پروژه بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) با اشاره به پیشرفت فیزیکی حدود ۹۰ درصدی این پروژه، در تماس با مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دستور تسریع در تکمیل این پروژه را صادر کرد. به گفته وزیر بهداشت […]

۱۰ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، ظهر امروز پنج‌شنبه ۹ آذرماه؛ دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همراهی علی‌اکبر رضایی فرماندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان به منظور مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان از دو بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) و […]

۹ آذر ۱۴۰۲
همزمان با سراسر کشور؛ مانور زلزله و ایمنی مدارس در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز چهارشنبه ۸ آذرماه، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، دبیر مدیریت بحران فرمانداری و دستگاه‌های خدمات‌رسان شهرستان، بیست و پنجمین مانور سراسری زلزله و ایمنیِ مدارس با شعار “مدرسه ایمن – جامعه تاب‌آور” در سطح مدارس این شهرستان برگزار شد. به صدا درآمدن […]

۸ آذر ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی درگذشت پدر شهید والامقام «ابوالفضل دهقانی» را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام تسلیت علی‌اکبر رضایی به‌ شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم إنّالله و إنّاإلیهِ رَاجعُون خانواده محترم شهید گرانقدر ابوالفضل دهقانی سلام‌علیکم پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام […]

۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =