سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲
۰۰:۵۴:۴۸
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

مدیر مخابرات شهرستان آران و بیدگل تکریم و معارفه شد

آیین تکریم محمود دهقانی و معارفه ابوالفضل بذرافشان سرپرست اداره مخابرات این شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، هیبتیان معاون شبکه مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل آیین تکریم محمود دهقانی و معارفه ابوالفضل بذرافشان سرپرست اداره مخابرات این شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، هیبتیان معاون شبکه مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل آیین تکریم محمود دهقانی و معارفه ابوالفضل بذرافشان سرپرست اداره مخابرات این شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، هیبتیان معاون شبکه مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین گفت: هدف از قبول مسئولیت، خدمت‌رسانی صادقانه و بی‌منت به مردم است.

وی افزود: پست و مقام ماندنی نیست و آنچه که باقی می‌ماند نام نیکی است که به خاطر انجام وظیفه در اذهان مردم به یادگار می‌ماند.

وی با اشاره به تغییر مدیریتی اداره مخابرات شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: ما بنا به تکلیف، مسئولیتی را می‌پذیریم و روزی باید به دیگری واگذار کنیم و این مسئله امری اجتناب ناپذیر و معمولی است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهار کرد: برای مبارزه با فساد اداری و تکریم واقعی ارباب رجوع، باید به سمت تحقق دولت الکترونیک گام برداریم.

وی با بیان اینکه نگاه مدیران باید نگاه ملی و در جهت رفع مشکلات و توسعه شهرستان باشد، افزود:  ضروریست مسئولان شهرستان آران و بیدگل در حوزه کاری خود و در حد وسع و توان، در راستای عملیاتی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، تلاش و برنامه‌ریزی کنند.

علی اکبر رضایی بر ضرورت حمایت جدی از صنایع داخلی و تحقق رونق تولید به‌ منظور بهره‌گیری حداکثری از کلیه امکانات مخابرات منطقه و ارتباط مؤثر با مدیران و کارشناسان زیرمجموعه با هدف ارتقای کارایی و اثربخشی کارکنان تأکید کرد و گفت:  امروزه بسیاری از موضوعات در شرکت مخابرات از شاخصه های توسعه یافتگی یک جامعه است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ادامه با بیان اینکه مسئولان استانی در واگذاری اختیارات به مدیران این شهرستان اهتمام ویژه داشته باشند، افزود: امیدواریم اداره مخابرات شهرستان آران وبیدگل  بیش از پیش در راستای خدمت رسانی به مردم عزیز گام بردارد و همچون گذشته در عرصه مخابرات کشور و استان اصفهان پیشتاز باشد.

گفتنی است در این آیین، از ۳ دهه خدمات محمود دهقانی تقدیر و رضا بذرافشان به عنوان سرپرست اداره مخابرات شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل به همراه مدیران ادارات شهرستان با حجت‌الاسلام ابوالفضل سلیمانی امام جمعه این شهر، به مناسبت عید نوروز دیدار و گفت‌وگو کردند. این دیدار با هدف بهره‌مندی معنوی از ماه مبارک رمضان در قالب محفل قرآنی در حسینیه الزهرا (س) […]

۷ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ اولین جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان در سال ۱۴۰۲ به ریاست دکتر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و با حضور اعضای کارگروه در سالن جلسات ۴دی فرمانداری برگزار شد. دکتر رضایی فرماندار، در این نشست بر اصلاح فرآیند صدور و توزیع آرد، بازرسی مستمر […]

۷ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی درگذشت رزمنده و جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس آقای عباس حق‌پرست را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام تسلیت علی‌اکبر رضایی بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ درگذشت رزمنده و جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس سرهنگ پاسدار عباس حق‌پرست، موجب تألم و تاثر خاطر گردید. این رزمنده دلاور طی دوران هشت سال دفاع مقدس و […]

۶ فروردین ۱۴۰۲

گزارش تصویری بازدید میدانی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان از مراکز زیارتی، اقامتی، گردشگری و انتظامی و بررسی مسائل مربوط به حوزه گردشگری

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =