مدیر مخابرات شهرستان آران و بیدگل تکریم و معارفه شد

آیین تکریم محمود دهقانی و معارفه ابوالفضل بذرافشان سرپرست اداره مخابرات این شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، هیبتیان معاون شبکه مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل آیین تکریم محمود دهقانی و معارفه ابوالفضل بذرافشان سرپرست اداره مخابرات این شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، هیبتیان معاون شبکه مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل آیین تکریم محمود دهقانی و معارفه ابوالفضل بذرافشان سرپرست اداره مخابرات این شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، هیبتیان معاون شبکه مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین گفت: هدف از قبول مسئولیت، خدمت‌رسانی صادقانه و بی‌منت به مردم است.

وی افزود: پست و مقام ماندنی نیست و آنچه که باقی می‌ماند نام نیکی است که به خاطر انجام وظیفه در اذهان مردم به یادگار می‌ماند.

وی با اشاره به تغییر مدیریتی اداره مخابرات شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: ما بنا به تکلیف، مسئولیتی را می‌پذیریم و روزی باید به دیگری واگذار کنیم و این مسئله امری اجتناب ناپذیر و معمولی است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهار کرد: برای مبارزه با فساد اداری و تکریم واقعی ارباب رجوع، باید به سمت تحقق دولت الکترونیک گام برداریم.

وی با بیان اینکه نگاه مدیران باید نگاه ملی و در جهت رفع مشکلات و توسعه شهرستان باشد، افزود:  ضروریست مسئولان شهرستان آران و بیدگل در حوزه کاری خود و در حد وسع و توان، در راستای عملیاتی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، تلاش و برنامه‌ریزی کنند.

علی اکبر رضایی بر ضرورت حمایت جدی از صنایع داخلی و تحقق رونق تولید به‌ منظور بهره‌گیری حداکثری از کلیه امکانات مخابرات منطقه و ارتباط مؤثر با مدیران و کارشناسان زیرمجموعه با هدف ارتقای کارایی و اثربخشی کارکنان تأکید کرد و گفت:  امروزه بسیاری از موضوعات در شرکت مخابرات از شاخصه های توسعه یافتگی یک جامعه است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ادامه با بیان اینکه مسئولان استانی در واگذاری اختیارات به مدیران این شهرستان اهتمام ویژه داشته باشند، افزود: امیدواریم اداره مخابرات شهرستان آران وبیدگل  بیش از پیش در راستای خدمت رسانی به مردم عزیز گام بردارد و همچون گذشته در عرصه مخابرات کشور و استان اصفهان پیشتاز باشد.

گفتنی است در این آیین، از ۳ دهه خدمات محمود دهقانی تقدیر و رضا بذرافشان به عنوان سرپرست اداره مخابرات شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :