جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۰۵:۲۲:۱۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار: مراجع حل اختلاف با تصمیم‌گیری‌های صحیح، حقوق کارگر و کارفرما را رعایت کنند

همزمان با فرا رسیدن هفته کار و کارگر نمایندگان مراجع حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی فرماندار در دیدار نمایندگان مراجع حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان با وی گفت: شهرستان آران و بیدگل با افزون بر ۱۸ هزار کارگر شاغل در واحدهای تولیدی و نرخ بیکاری کمتر از۵ درصد، به عنوان یک شهرستانی موفق […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی فرماندار در دیدار نمایندگان مراجع حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان با وی گفت: شهرستان آران و بیدگل با افزون بر ۱۸ هزار کارگر شاغل در واحدهای تولیدی و نرخ بیکاری کمتر از۵ درصد، به عنوان یک شهرستانی موفق در تولید و اشتغال در استان اصفهان مطرح است.

وی با تبریک هفته کارگر، شهرستان آران و بیدگل را پیشتاز در اشتغال‌آفرینی عنوان کرد و کسب این موفقیت را در سایه تعامل مسئولان و کارآفرینان و تلاش سرمایه‌گذاران و کارگران نام برد.

رضایی در این نشست بر رفع مشکلات کارگری شهرستان آران و بیدگل تأکید کرد و گفت: تصمیم‌گیری‌ها در هیات‌های حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان نباید با افراط و تفریط به ضرر قشر خاصی تمام شود.

وی از مراجع حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل خواست تا قوانین و تبصره‌های قانونی کار را فرا گیرند و با ایجاد توازن در تصمیم‌گیری‌ها، حقوق کارگر و کارفرما رعایت شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ادامه بر تقویت تشکل‌های کارگری و کارفرمایی این شهرستان تأکید و خاطرنشان کرد: مراجع حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان با تدبیر، مشاوره، تصمیم‌گیری و ارائه راهکار صحیح می‌توانند مشکلات کارگری و کارفرمایی را بهبود بخشند.

وی خاطرنشان کرد: احساس بی‌عدالتی و تبعیض در کارگران، می تواند آرامش و امنیّت قشر مرفه را خدشه‌دار کند.

 

مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =