فرماندار: مراجع حل اختلاف با تصمیم‌گیری‌های صحیح، حقوق کارگر و کارفرما را رعایت کنند

همزمان با فرا رسیدن هفته کار و کارگر نمایندگان مراجع حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی فرماندار در دیدار نمایندگان مراجع حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان با وی گفت: شهرستان آران و بیدگل با افزون بر ۱۸ هزار کارگر شاغل در واحدهای تولیدی و نرخ بیکاری کمتر از۵ درصد، به عنوان یک شهرستانی موفق […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی فرماندار در دیدار نمایندگان مراجع حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان با وی گفت: شهرستان آران و بیدگل با افزون بر ۱۸ هزار کارگر شاغل در واحدهای تولیدی و نرخ بیکاری کمتر از۵ درصد، به عنوان یک شهرستانی موفق در تولید و اشتغال در استان اصفهان مطرح است.

وی با تبریک هفته کارگر، شهرستان آران و بیدگل را پیشتاز در اشتغال‌آفرینی عنوان کرد و کسب این موفقیت را در سایه تعامل مسئولان و کارآفرینان و تلاش سرمایه‌گذاران و کارگران نام برد.

رضایی در این نشست بر رفع مشکلات کارگری شهرستان آران و بیدگل تأکید کرد و گفت: تصمیم‌گیری‌ها در هیات‌های حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان نباید با افراط و تفریط به ضرر قشر خاصی تمام شود.

وی از مراجع حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل خواست تا قوانین و تبصره‌های قانونی کار را فرا گیرند و با ایجاد توازن در تصمیم‌گیری‌ها، حقوق کارگر و کارفرما رعایت شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ادامه بر تقویت تشکل‌های کارگری و کارفرمایی این شهرستان تأکید و خاطرنشان کرد: مراجع حل اختلاف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان با تدبیر، مشاوره، تصمیم‌گیری و ارائه راهکار صحیح می‌توانند مشکلات کارگری و کارفرمایی را بهبود بخشند.

وی خاطرنشان کرد: احساس بی‌عدالتی و تبعیض در کارگران، می تواند آرامش و امنیّت قشر مرفه را خدشه‌دار کند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :