جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد

جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار و اعضای شورا در سالن جلسات اداره بهزیستی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، جلسه شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی شهرستان آران و بیدگل با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار و جمعی از خیّرین و اعضای شورای شهرستان در سالن اجتماعات اداره بهزیستی برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل، ضمن اشاره به اهمیّت مشارکت‌های مردمی در امور رسیدگی به […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، جلسه شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی شهرستان آران و بیدگل با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار و جمعی از خیّرین و اعضای شورای شهرستان در سالن اجتماعات اداره بهزیستی برگزار شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل، ضمن اشاره به اهمیّت مشارکت‌های مردمی در امور رسیدگی به وضعیت نیازمندان جامعه اظهار داشت: سازمان بهزیستی با بهره‌گیری از توان مردمی در مناسب‌سازی‌ها و همچنین شناسایی و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود توانسته است هدایت برنامه‌های فقرزدایی و خوداتکایی محرومان جامعه را با مشارکت مردم در دست بگیرد.

وی افزود: با بهره‌گیری از توان آحاد جامعه از طریق جلب و جذب کمک‌ها و حمایت‌های عامه مردم بویژه خیّرین شرایط رشد و بالندگی معنوی،اجتماعی و اقتصادی جامعه هدف بهزیستی فراهم می آید.

وی با قدردانی از مشارکت و همراهی خیّرین با بهزیستی شهرستان در راستای تأمین نیازهای افراد تحت پوشش این سازمان گفت: شفاف‌سازی در نحوه هزینه‌کرد کمک‌های مردمی و ارائه تراز مالی باعث اعتمادسازی در بین خیّرین و افزایش مشارکت‌های مردمی در امور خیّریه خواهد شد.

در پایان جلسه دکتر ایمانیان رئیس بهزیستی شهرستان گزارشی در جهت جلب و جذب مشارکتهای مردمی و محل و نحوه هزینه کرد ارائه نمودند.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی هفته فراجا را به جهادگران عرصه نظم و امنیّت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، متن پیام علی اکبر رضایی با این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَضَّلَ اللَّهُ المُجاهِدینَ بِأَموالِهِم وَأَنفُسِهِم عَلَی القاعِدینَ دَرَجَهً » نساء – ۹۵ نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، […]

۱۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :